To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu
już niedostępne -

Przed nami siódma edycja konkursu na Najlepszy Biznesplan. Na zwycięzcę czeka nagroda - 5000 zł. Każdy kto chce zawalczyć o wygraną może zapisać się na spotkanie z doradcą Raciborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, by pod jego okiem dopracować swój pomysł i przygotować zgłoszenie konkursowe. Zgłoszenia do konkursu można składać do 15 listopada 2022 r.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować. Zarówno godzina spotkania, jak i jego forma (spotkanie w biurze inkubatora, skype, zoom, telefon itd.) zostaną ustalone w trakcie wcześniejszego kontaktu telefonicznego. Konsultacje mają charakter indywidualny i są bezpłatne.

W konkursie mogą uczestniczyć mieszkańcy Raciborza z pomysłem na biznes oraz już aktywni przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Celem Konkursu jest wybór najciekawszych pomysłów na prowadzenie działalności gospodarczej. Konkurs organizowany jest na terenie miasta Racibórz i przeznaczony jest dla osób od 15 roku życia.

Wszystkie osoby, które zgłoszą swój udział w konkursie mają możliwość skorzystania z indywidualnego doradztwa biznesowego prowadzonego przez Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości, w ramach którego będą mieli możliwość dopracowania swoich pomysłów biznesowych z doradcami biznesowymi i dokonania w swoich modelach biznesowych niezbędnych modyfikacji.

Harmonogram Konkursu:

  1. 1 września - 15 listopada 2022 r. - przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Konkursie i indywidualne doradztwo dla zainteresowanych udziałem w Konkursie (wsparcie doradcy biznesowego w dopracowywaniu zgłaszanych pomysłów biznesowych);
  2. 16 listopada - 25 listopada 2022 r. - ocena formalna zgłoszonych Formularzy Rekrutacyjnych;
  3. 16 listopada - 25 listopada 2022 r. - wybór przez Komisję Konkursową najlepszych biznesplanów w formie modeli biznesowych i zakwalifikowanie ich do Wielkiego Finału Konkursu;
  4. 3 grudnia 2022 r. - szkolenie z wystąpień publicznych (prezentowania pomysłów biznesowych);
  5. 3-5 grudnia 2022 r. - indywidualne doradztwo biznesowe dla finalistów Konkursu;
  6. 5 grudnia 2022 r. - Wielki Finał Konkursu na Najlepszy Biznesplan w formie modelu biznesowego.

***

Godzina i forma spotkania: ustalane indywidualnie podczas kontaktu telefonicznego

Zobacz również:

inne wydarzenia Racibórz