To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zaproszenie na konsultacje
już niedostępne -

Inkubator Przedsiębiorczości rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji "Konkursu na najlepszy biznesplan". Na zwycięzcę czeka 5000 zł. Zanim jednak konkurs zostanie rozstrzygnięty warto dobrze się przygotować i dopracować swój pomysł z doradcą Inkubatora. Zapraszamy na indywidualne konsultacje 10 października w godzinach 10:00-15:00.

Przypomnijmy, że celem Konkursu jest wybór najciekawszych pomysłów na prowadzenie działalności gospodarczej. Konkurs organizowany jest na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego i przeznaczony jest dla osób od 18 roku życia. Do konkursu przystąpić mogą osoby fizyczne, zamieszkałe w Wodzisławiu Śląskim, które nie prowadzą działalności gospodarczej (1) oraz początkujący przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą w Wodzisławiu Śląskim nie dłużej niż 3 lata (2).

Konkurs będzie obejmował kilka etapów. Etap pierwszy, czyli przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie i indywidualne doradztwo właśnie się rozpoczął i będzie trwał do 31 października 2019 roku. Etap drugi - ocena formalna zgłoszonych biznesplanów w formie modeli biznesowych rozpocznie się z początkiem listopada (1-8 listopada 2019 roku). Etap trzeci - wybór przez Komisję Konkursową najlepszych biznesplanów w formie modeli biznesowych będzie trwał od 9 do 15 listopada i zakończy się zakwalifikowaniem ich do Wielkiego Finału Konkursu. Etap czwarty to szkolenia z prezentowania pomysłów biznesowych oraz indywidualne doradztwo biznesowe dla finalistów konkursu (16-27 listopada 2019 r.). Etap piąty odbędzie się 28 listopada 2019 r. w postaci Wielkiego Finału Konkursu na Najlepszy Biznesplan.

Więcej informacji znajduj się na stronie: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Do konkursu nie mogą być zgłaszane pomysły biznesowe oraz biznesplany laureatów z poprzednich edycji. Konkurs organizowany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości a realizowany jest ze środków Miasta Racibórz.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:
Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Kubsza 28 (IV piętro) | 44-300 Wodzisław Śląski
tel.: 791 761 057 | Inkubator@cris.org.pl

***
Pomagamy przygotować zgłoszenia do Konkursu na Najlepszy Biznesplan
data:
 10 października 2019 r. | godz.: 10:00-15:00
miejsce: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Kubsza 28, Wodzisław Śląski)

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Wodzisław Śląski