Konferencja Łódź Jungle Web 2021

13 Maja 2021, 09:00-15:30 (Czwartek)

ClickMeeting,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konferencja Łódź Jungle Web 2021
13 Maja 2021, 16:00

Łódź Jungle Web to największa konferencja marketingowa organizowana w pełni przez studentów. 

Inicjatorem akcji jest Studenckie Koło Naukowe MarkeTEAM, które działa na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Łódź Jungle Web od lat przyciąga głodnych wiedzy z zakresu marketingu, nowych technologii oraz wszelkiej przydatnej w biznesie wiedzy. ŁJW to ciekawe prelekcje oraz produktywne warsztaty, które zwiększają kompetencje nie tylko studentów, ale i osób pracujących już w branży marketingowej. Konferencja z roku na rok przyciąga coraz większe grono odbiorców.

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Łódź Jungle Web odbędzie się w dniach 13-14 maja br. w formie zdalnej. Pierwszego dnia, sześciu prelegentów poruszy tematykę z social mediów, nowych technologii oraz sztuki prezentacji. Następnego dnia przeprowadzone zostaną warsztaty, które pozwolą rozwinąć swoją wiedzę uczestnikom.Więcej informacji o naszym wydarzeniu znajdziecie na naszym Facebooku i Instagramie!

www.facebook.com/LodzJungleWeb

www.instagram.com/jungle_web/


Zobacz również:

konferencje Budowanie wizerunku Edukacja E-sport Gaming Kampania reklamowa Komunikacja w mediach społecznościowych Marketing Marketing w mediach społecznościowych Marketing w YouTube Media Nauka Nowe technologie Rozwój biznesu Social Media Student Sztuka przemawiania TikTok Uniwersytet Webinar Wystąpienia publiczne