Konferencja Łódź Jungle Web 2021

13 Maja 2021, 09:00-15:30 (Czwartek)

ClickMeeting,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konferencja Łódź Jungle Web 2021
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Łódź Jungle Web to największa konferencja marketingowa organizowana w pełni przez studentów. 

Inicjatorem akcji jest Studenckie Koło Naukowe MarkeTEAM, które działa na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Łódź Jungle Web od lat przyciąga głodnych wiedzy z zakresu marketingu, nowych technologii oraz wszelkiej przydatnej w biznesie wiedzy. ŁJW to ciekawe prelekcje oraz produktywne warsztaty, które zwiększają kompetencje nie tylko studentów, ale i osób pracujących już w branży marketingowej. Konferencja z roku na rok przyciąga coraz większe grono odbiorców.

Dziesiąta, jubileuszowa edycja Łódź Jungle Web odbędzie się w dniach 13-14 maja br. w formie zdalnej. Pierwszego dnia, sześciu prelegentów poruszy tematykę z social mediów, nowych technologii oraz sztuki prezentacji. Następnego dnia przeprowadzone zostaną warsztaty, które pozwolą rozwinąć swoją wiedzę uczestnikom.Więcej informacji o naszym wydarzeniu znajdziecie na naszym Facebooku i Instagramie!

www.facebook.com/LodzJungleWeb

www.instagram.com/jungle_web/


Zobacz również:

konferencje Budowanie wizerunku E-sport Edukacja Gaming Kampania reklamowa Komunikacja w mediach społecznościowych Marketing Marketing w YouTube Marketing w mediach społecznościowych Media Nauka Nowe technologie Rozwój biznesu Social Media Student Sztuka przemawiania TikTok Uniwersytet Webinar Wystąpienia publiczne