To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Escape Lab Grupa I od 17:00 do 18:00

Escape Lab

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Escape Lab Grupa II od 18.30 do 19.30

Escape Lab

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Rozwijamy nowe technologie, prowadząc badania cenne dla przemysłu i we współpracy z nim. W ŁUKASIEWICZ - PORT świetni specjaliści z różnych dziedzin wykorzystują możliwości kompleksu najnowocześniejszych w kraju laboratoriów. Dzięki nim mogą kompleksowo realizować nie tylko prace naukowo-badawcze, ale też pilotażowe badania dla polskich i międzynarodowych firm.

Pracujemy nad rozwojem ważnych w dzisiejszym świecie dziedzin wiedzy, które mają wiele praktycznych zastosowań: biotechnologii i inżynierii materiałowej, a także biobankowania. Nasz wkład w naukę potwierdzają liczne patenty i nagrody, przyznane technologiom opracowanym przez naukowców w naszych laboratoriach. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej możliwości wzięcia aktywnego udziału w naszych warsztatach!


ESCAPE LAB - Laboratorium Funkcjonalnych Materiałów Luminescencyjnych

Witaj w Chemicznym Escape Labie, w którym były prowadzone niewyjaśnione jak dotąd badania. Czy zdołasz się z niego wydostać nim upłynie czas i zostanie nieodwracalnie skażone? Gdzie szukać pomocy w rozwiązaniu zagadek? Czy pomoże alchemia, magia czy może wsparcia można szukać w układzie okresowym pierwiastków? Czy może wybitni chemicy podpowiedzą Ci prawidłową odpowiedź? Nie wahaj się spytać o Radę Marii Skłodowskiej-Curie! Przed uczestnikami postawiony zostanie szereg zadań, które będą musieli rozwiązać, aby wydostać się z pomieszczenia/laboratorium (alchemika). Chemiczny Escape Labie przygotowany przez Pracownie Materiałów Luminescencyjnych pozwoli bawić się chemią i chemicznymi zagadkami, a przy okazji sprawdzić swoją spostrzegawczość oraz chemiczną wiedzę.

Czas trwania: około 60 minut

Wiek uczestnika: minimum 14 lat

Ilość miejsc: 6 osób w każdej grupie


Uczestnictwo w Nocy Laboratoriów jest równoznaczne z akceptacją regulaminu wydarzenia (https://noclaboratoriow.pl/uczestnictwo).

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Wrocław