To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet zwykły Bilet wstępu

Bilet zwykły

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Mińska 65 MeetUP #1 to pierwsze wydarzenie w ramach nowego cyklu comiesięcznych spotkań mających wesprzeć integrację środowiska twórców gier wideo oraz przemysłów kreatywnych.

Chcemy, aby MeetUP-y na stałe wpisały się w kalendarz branżowych wydarzeń i stanowiły miejsce luźnych, nieformalnych spotkań (również przy piwie), pozwalających na dyskusje między przedstawicielami branży gier, innych sektorów kreatywnych, inwestorów, mediów, i z których mamy nadzieję wyłonią się w przyszłości nowe, ekscytujące współprace oraz projekty.

Impreza co miesiąc odbywać się będzie w hali Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Jest to nowe miejsce i instytucja, której zadaniem będzie wsparcie rozwoju przemysłów kreatywnych w Polsce. MeetUp to pierwsza okazja aby zajrzeć do środka i dowiedzieć się co wydarzy się tam w przyszłości.

Na pierwszą edycję zapraszamy was w czwartkowy wieczór, w przeddzień Festiwalu Gier Pixel Heaven.

Wydarzenie adresowane jest tylko dla osób związanych zawodowo z branżą i tylko dla osób pełnoletnich.


AGENDA

Data: czwartek, 9 czerwca. Zaczynamy o godzinie 18.00.

O godzinie 19.00 zaprosimy Was na krótki panel dyskusyjny w czasie którego porozmawiamy o wyzwaniach współczesnego game designu z udziałem Érica Chahi, legendarnego, francuskiego twórcy gier wideo, znanego choćby z kultowego Another World, a także z wydanego dwa lata temu Paper Beast. Jego współpanelistą będzie Przemysław Marszał, jeden z najbardziej doświadczonych i znanych polskich twórców gier wideo, prezes 11 bit studios.

Pół godziny później, czyli o 19.30 rozpoczniemy na głównej scenie sesję krótkich, 4-minutowych prezentacji. W czasie sesji swoje gry lub rozwiązanie technologiczne będzie mógł zaprezentować każdy chętny. Chęć wzięcia udziału w sesji ze swoją prezentacją można zgłosić w formularzu rejestracyjnym. Do dyspozycji prelegenta podczas trwania prezentacji będzie ekran.

W czasie trwania imprezy będzie też możliwość indywidualnego zaprezentowania swojej gry lub rozwiązania technologicznego w strefie showcase. Zainteresowani otrzymają do dyspozycji stół, krzesła, dostęp do prądu. Sprzęt do przeprowadzenia prezentacji w strefie showcase należy zapewnić we własnym zakresie.


Podczas imprezy piwo i pizzę zapewniają organizatorzy ;
-)

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.


Organizatorzy: Mińska 65, GovTech Polska, Pixel HeavenFundacja Indie Games Polska.
Patronat: PolskiGamdev.plZobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa