To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Metawarsztat
już niedostępne -

Jednym z najlepszych sposobów wypracowywania rozwiązań UX są warsztaty z klientem lub zespołem. Jak zaprojektować wartościowe warsztaty, które jednocześnie będą ciekawe dla uczestników?

Zapraszamy na warsztat, na którym Anna Wojciechowska i Filip Łysyszyn przeprowadzą Cię przez cały proces projektowania warsztatu.

Czego się dowiesz?

Poruszymy tematy takie jak przestrzeń, dobór uczestników, planowanie czasu, utrzymanie uwagi i produktywności uczestników. Dowiesz się jak wykrzesać jak najwięcej z każdego uczestnika. Poznasz ćwiczenia, które zawsze zdają egzamin i takie, które bywają trudne do przeprowadzenia, ale są tego warte.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania produktów i usług zorientowanych na użytkownika. Wydarzenie kierujemy zwłaszcza do osób, które stawiają już pierwsze kroki w obszarze UX.

Warsztat poprowadzą

Anna Wojciechowska

Stoi na straży potrzeb klienta godząc je z wymogami biznesowymi. Jako UX Designer przez kilka lat była związana z bankowością internetową, obecnie usprawnia produkty w Grupie Pracuj. Certyfikowana moderatorka Design Thinking, współorganizatorka warszawskich spotkań Tipi UX. Uważa, że przez dobry interfejs można zrozumieć skomplikowane produkty, a w swojej pracy najbardziej ceni konfrontację projektów z użytkownikami. Chciałaby, by wszystkie powstające produkty odpowiadały na realne potrzeby, a nie je tworzyły.

Filip Łysyszyn

Za dnia dba o przejrzystość i dostępność procesów dla użytkowników platformy Google Cloud a nocą pomaga organizacjom pożytku publicznego zwiększyć skuteczność ich działań online (i nie tylko). Szuka prostych rozwiązań do skomplikowanych problemów. Wcześniej pracował m. in. w Adobe, Booking.com i McCann Erickson.

Uwaga! O dostaniu się na warsztaty nie decyduje kolejność zgłoszeń, a odpowiedzi na pytania w formularzu. Wybranych uczestników poinformujemy do 20 stycznia.


kiedy: 29.01.2020 (środa), godz. 8.30-17.00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdynia