MIŚ DOREMIŚ

12 Grudnia 2021, 12:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Przypominamy, że jedna osoba może otrzymać 1 z 120 wejściówek na jedną parę osób - jedno dziecko w wieku do 3-6 lat plus jeden dorosły opiekun. Wejściówka

Przypominamy, że jedna osoba może otrzymać 1 z 120 wejściówek na jedną parę osób - jedno dziecko w wieku do 3-6 lat plus jeden dorosły opiekun.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

"Miś Doremiś" to cykl koncertów edukacyjno-artystycznych dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat i opiekunów.

Koncerty mają na celu w przystępny sposób wprowadzić dzieci w świat muzyki, zapoznać z podstawowymi pojęciami muzyki, uczyć słuchania muzyki, pobudzić wrażliwość na piękno ludzkiego głosu, barwę instrumentów, zapoznać z budową instrumentów, przybliżyć bogactwo kultury narodowej. W tym celu, każdy tworzący odrębną całość koncert, zawiera dzieła muzyczne i treści dostosowane do możliwości percepcyjnych dzieci w wieku przedszkolnym. Zgodnie z istniejącą w tym wieku potrzebą identyfikacji dziecka z autorytetem (bohaterem) do realizacji koncertów zostanie zaproszony muzyk (śpiewak, aktor) - MIŚ DOREMIŚ którego przeżycia, uczucia, doświadczenia będą podobne do tych przeżywanych przez małych słuchaczy.

Miś Doremiś ciekawy, otwarty, zabawny, czasem nieporadny, będzie poznawał świat muzyki prowadzony przez ciotkę Adę po krainie dźwięków.

Celem koncertów jest rozbudzenie ciekawości i radości związanej z kontaktem z muzyką. Na każdym spotkaniu rodzice będą mogli poszerzać repertuar dziecięcych piosenek. Scenariusze koncertu zawierać będą wartościowe utwory literatury dziecięcej.


Zapraszamy na najbliższe spotkanie! 

12 grudnia 2021 godz. 12:00, sala koncertowa PSM ul. Kolegialna 23

MIŚ DOREMIŚ ZAPRASZA NA ŚWIĄTECZNY KONCERT


Wykonawcy

Łukasz Przykłocki - Miś Doremiś

Adriana Wdziękońska - Ciocia Ada, śpiew


Rok powoli zmierza ku końcowi, a zatem czas na najpiękniejsze ze wszystkich świąt - Boże Narodzenie. Z tej okazji Miś zaprasza wszystkie dzieci na świąteczny koncert, który wprowadzi Nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabraknie kolęd i piosenek związanych z tematyką świąteczną.

Dystrybucja bezpłatnych wejściówek w kasie biletowej POS ul. Bielska 9/11 (parter) oraz na stronie https://app.evenea.pl/event/misdoremis/


Warunki uczestnictwa w koncertach (COVID-19): obowiązek zakrywania ust i nosa,, dezynfekcja rąk, wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.


Zadanie współfinansowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego

Organizator: Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Vox Singers

Partnerzy: Płocka Orkiestra Symfoniczna im. Witolda Lutosławskiego oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w Płocku

Zobacz również:

koncerty Muzyka dla dzieci wydarzenia Płock