To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na spotkanie informacyjne "Misje gospodarcze z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego", 06.11.2019 r., godz. 10.00-12.30, sala konferencyjna Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, ul. Unii Lubelskiej 4C.
już niedostępne -

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. zaprasza przedsiębiorstwa na spotkanie informacyjne dotyczące udziału w misjach gospodarczych organizowanych w ramach projektu pn. "Wsparcie internacjonalizacji MŚP oraz promocji gospodarczej regionu na obszarze funkcjonowania stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz".


Spotkanie odbędzie się 6.11. 2019 r. (środa) w godz. 10.00-12.30 w sali konferencyjnej Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (budynek Bydgoskiej Szkoły Wyższej, ul. Unii Lubelskiej 4C, 2 piętro).


Do kogo skierowane jest wsparcie?

Do udziału w projekcie zapraszamy MŚP, które prowadzą działalność na terenie jednostek samorządu terytorialnego wchodzących w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, tj. posiadają na tym obszarze siedzibę lub oddział (zgodnie z KRS) albo stałe lub dodatkowe stałe miejsce wykonywania działalności gospodarczej (zgodnie z CEIDG). Gminy wchodzące w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz: Miasto Bydgoszcz, Barcin, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin, Rojewo i Żnin.


Co zyskuje Przedsiębiorstwo?

Bezpośrednia pomoc będzie polegała na wsparciu Przedsiębiorstw w udziale w międzynarodowych targach i wystawach oraz w misjach gospodarczych związanych z targami i wystawami za granicą oraz wyszukiwaniu i doborze partnerów na rynkach docelowych. Pośrednia pomoc będzie polegała na doradztwie doprecyzowującym zakres wsparcia (Indywidualne Programy Wsparcia Internacjonalizacji) i szkoleniach.

Udział w misji gospodarczej umożliwi przedsiębiorstwu dokonanie rozpoznania rynku zagranicznego, nawiązanie kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń, co doprowadzić powinno do nawiązania współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami oraz zagranicznymi kontrahentami.


Udział w misji gospodarczej gwarantuje:

  • opracowanie Indywidualnych Programów Wsparcia Internacjonalizacji
  • szkolenie przygotowujące do udziału wyjeździe,
  • rekomendację podmiotów na spotkania B2B, które mają na celu wyszukiwanie i dobór partnerów do współpracy,
  • organizację wyjazdu na misję gospodarczą związaną z targami i wystawami za granicą, w ramach której zostanie zapewnione minimum: transport z Bydgoszczy do miejsca organizacji targów i analogicznie powrót, nocleg w hotelach, wyżywienie, przejazdy na miejscu, bilety wstępu na targi, opiekę organizacyjną na miejscu, ubezpieczenie.

Udział w spotkaniu informacyjnym "Misje gospodarcze z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego " jest bezpłatny. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Bydgoszcz