To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

PRELEGENCI

JACEK WALKIEWICZ

"Kiedyś się bałem i nie robiłem albo zwlekałem w nieskończoność, dzisiaj się boję,ale robię..."
"Warto zostać człowiekiem bogatym dla tych wszystkich dobrych rzeczy, które możemy uczynić dla świata."

Ukończył psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od 20 lat związany z branżą szkoleniową. W jego wykładach i szkoleniach wzięło udział ponad 30 000 słuchaczy.

Co o Walkiewiczu mówią inni!

"Niezwykła książka, o tym jak sięgnąć w życiu po swoje marzenia. Jacek Walkiewicz, którego od dawna znam i cenię, motywuje w niej do osiągania zarówno osobistych celów, jak i realizacji planów zawodowych. Zwraca się do czytelnika w taki sposób, że czytając książkę odnosimy wrażenie bezpośredniej rozmowy z autorem. "Pełna MOC życia" to dla mnie źródło wielu inspiracji. Książkę przeczytałem jednym tchem, a po lekturze z pełną MOCą przystąpiłem do realizacji moich planów."
Marek Kamiński, polarnik

"Ta książka zmieniła moje podejście do zarządzania. Autor wyjaśnia potrzebę równowagi w życiu osobistym i zawodowym oraz daje wskazówki, jak to osiągnąć. Uczy spojrzenia na swoje cele i osiągnięcia z innej perspektywy. Fajnie energetyzuje. Książka jest przesycona naszym swojskim, polskim doświadczeniem. Dzięki temu łatwiej przyswajamy przykłady i przeżycia autora." Tomasz Orlik, Wiceprezes Zarządu Pioneer Pekao Investment Management 

KAMILA ROWIŃSKA

Właścicielka Rowińska Business Coaching, master facilitator, trener, coach. Autorka i współautorka pięciu książek o tematyce coachingowej i biznesowej.Absolwentka Politechniki Śląskiej - kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyła Coaching. Uczyła się od takich autorytetów jak: Anthonny Robbins, T. Harv Eker, Blair Singer, Mac Attram, Alex Mandossian, Joel Roberts, Brian Tracy, Tom Wheelwright, Mack Newton.
Przez 13 lat z spektakularnymi sukcesami budowała zespół sprzedażowy dla firmy Oriflame Sweden. Zarządzała zespołem 3500 osób. Trudne doświadczenia osobiste, związane ze śmiercią bliskich osób oraz diagnozą ośmiu guzów piersi, okazały się czynnikiem transformacyjnym w życiu Kamili. Spowodowały, iż po 13 latach współpracy z koncernem kosmetycznym zdecydowała się założyć Rowińska Business Coaching i skoncentrować się na pomaganiu innym w dokonywaniu pozytywnych zmian w życiu.
Działalności trenerskiej Kamili przyświeca motto: "Nawet jeśli Ty nie wierzysz w siebie wystarczająco mocno pamiętaj, że ja w Ciebie wierzę. Wierzę w Ciebie i Twoje możliwości".


JAKUB B. BĄCZEK 

"Kuba pokazał mi potęgę umysłu. pomógł mi przełamać pewne bariery, które niewidoczne gołym okiem nie pozwalały wydobyć ze mnie tego co najlepsze." MICHAŁ WINIARSKI Mistrz Świata w siatkówce, kapitan reprezentacji Polski.

"Zasługuje Pan na uznanie i powodzenie, bo Pana przekaz jest zarówno prosty, atrakcyjny, odważny, jak spójny i wartościowy, prawdziwie pomaga Pan Ludziom realizować marzenia." JACEK SANTORSKI założyciel Akademii Psychologii Przywództwa.

"Spotkania z Jakubem B. Baczkiem są inspiracją. Nie zawsze zgadzam się z Jego metodami, ale trudno nie zgodzić się z faktem, że są skuteczne. Jakub to człowiek, który sam wiele osiągnął. Trudno dziś o lepszego Coacha." PIOTR MAKOWSKI Trener Kadry Narodowej Siatkarek

"Wolność finansowa? Zawsze myślałem, że to poza moim zasięgiem. Dopóki nie poznałem Kuby Bączka..." KACPER KUSZEWSKI Aktor Teatralny i filmowy

Złoty medalista mistrzostw świata jako trener mentalny i coach kadry narodowej siatkarzy Stéphane Antiga. Twórca lub współtwórca kilku marek, Autor bestsellera "Zarobić Milion, idąc pod prąd", zawodowy Mówca motywacyjny. Specjalizuje się w budowaniu niszowych biznesów od zera i w budowaniu samodzielnych zespołów. Stworzył firmę wycenianą na kilka milionów złotych, zbudował ją sam od A do Z, dzięki czemu jest praktykiem z krwi i kości. Jest wolny finansowo, a swoje wykłady i szkolenia traktuje jako pasję i misję. Metody, które stosuje są czasem dziwne, czasem kontrowersyjne, czasem zabawne, ale są bardzo skuteczne.
Jest bezpośredni, szczery, często wyprowadza ludzi ze strefy komfortu, co prowokuje ich do działania i ciężkiej pracy.
Szczególnie bliskie stwierdzenia : "Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia","Do źródeł płynie się pod prąd, z prądem płyną śmieci" Zbigniew Herbert.


ROBERT JASIŃSKI

Sprzedawał, obsługiwał klientów, zarządzał i szkolił - te korporacyjne doświadczenia stały się podstawą jego działalności rozwojowej i od 2007 roku jako zewnętrzny ekspert, wspiera organizacje w budowanie wiedzy, umiejętności i postaw pracowników. Zna wyzwania dużego biznesu, rozumie jego specyfikę i komunikuje się jego językiem.

Jego droga zawodowa nie była tylko pasmem sukcesów - osiągał ponadprzeciętne rezultaty, awansował, wygrywał konkursy wewnętrzne, ale również tracił klientów, przegrywał i kiedyś wyrzucono go z pracy. Zna słodycz zwycięstwa i gorycz porażki, dlatego z dużą pokorą podchodzi do każdego powierzonego mu projektu i zgłaszanych przez klientów wyzwań.

Z pasją budzi liderów. Od 2009 całkowicie oddany autorskiej koncepcji Świadomego Przywództwa Osobistego, z którą zmienia organizacje poprzez wykłady, warsztaty i pracę indywidualną z kadrą menedżerską.

Robert Jasiński to:

  • Przede wszystkim PRAKTYK, bazujący na swoim ponad 17 letnim doświadczeniu biznesowym (od 1997 roku)
  • EKSPERT PRZYWÓDZTWA OSOBISTEGO oraz KOMUNIKACJI ZORIENTOWANEJ NA REZULTATY - autorskie podejście do twardych tematów i wymierne dokonania.
  • Inspirujący MÓWCA, doświadczony COACH I DORADCA, skuteczny TRENER.
  • AUTOR książki "Obudź w sobie lidera. Jak przejąć kontrolę nad własnym życiem i odnieść sukces" (Onepress, 2012).
  • Specjalista, potrafiący operować SZEROKĄ GAMĄ METOD PRACY, dostosowanych do oczekiwań mocno zróżnicowanych odbiorców - od korporacyjnych, przez mały i średni biznes, a na osobach publicznych i gwiazdach rodzimego show biznesu kończąc.
  • PILNY UCZEŃ - nieustannie doskonali się u najlepszych ekspertów z Polski i zagranicy w dziedzinach bezpośrednio i pośrednio związanych z jego zawodową specjalizacją. Certyfikacji i dyplomów nie wymienia, bo nie tytuły, a konkretne umiejętności i sprawczość się liczą. Te weryfikuje sam rynek.
  • Ekspert współpracujący i rekomendowany przez Komitet Jakości Usług Finansowych przy Związku Banków Polskich
  • Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Biznesu National Louis University w Nowym Sączu.
IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA

Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm - inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago.Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej.

W 2000 roku założyła w Polsce AKADEMIĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA, która działa według unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem i pryncypialnymi zasadami. Ciepło i z zainteresowaniem odbierana jest zarówno przez wyższą i średnią kadrę kierowniczą, jak handlowców czy pracowników szeregowych. Pierwsza pisała i prowadziła inspirujące szkolenia dla kobiet, wskazując jak łączyć kobiecość ze skutecznością działania, jak wykorzystać w życiu zawodowym specyficzne kobiece doświadczenie i predyspozycje. W edukacji nieustannie podkreśla rolę wychowania, jako drogę nie tylko do sukcesu społeczeństwa, ale również szczęścia człowieka. Jest entuzjastką Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Często gości z wykładami na uczelniach, często na prośbę samych studentów.

Pierwsza napisała po polsku książkę o poczuciu własnej wartości, wartościach naturalnych i psychologii rozwoju duchowego. Jej Droga do siebie i Ja Tadeusza Niwińskiego zapoczątkowały tak popularny dziś w Polsce nurt książek "pomagających żyć". Każda z trzynastu pozycji jej autorstwa jest w sprzedaży, i większość należy do bestsellerów w swojej dziedzinie. Pełne wiedzy z wielu obszarów pisane są ładnym, zrozumiałym językiem, a logiczny wywód powoduje łatwość rozumienia. Wnoszą refleksję oraz ogląd świata, w którym widać mądrość i afirmację życia. W każdej z nich jest wiele wskazówek pozwalających wnieść życie lub firmę na wyższy poziom. Jej książki to "Droga do siebie", "Ku doskonałości", " Akademia Sukcesu", "Umysł lidera", "Korepetycje z sukcesu", "Wychowanie do szczęścia", "Sukces firmy", "Sprzedaż i charakter", "Czas kobiet", "Już za rok matura", "Agent pozytywnej zmiany" i "Jak mówić, żeby nas słuchano". Niedługo ukaże się nakładem GWP "Siła kobiecości".

Pisze artykuły, rozmawia z dziennikarzami. Lubi radio, dobrze czuje się przed kamerą. Cokolwiek robi, realizuje swoją misję - buduje dobrą energię świata.
Misja:
Poszerzam wciąż własną świadomość i wspieram w tym Innych.
Przyczyniam się do dobrych zmian w Ich sercach i umysłach.
Z radością i wdzięcznością przeżywam kolejne chwile, a każdym działaniem dokładam do świata dobrą energię.

Moja pasja oprócz pracy:
Pisanie pamiętnika, muzyka poważna, czytanie, podróże, polityka, rozmowy z przyjaciółmi, nordic walking.

Moje najważniejsze wartości:
Miłość, spójność wewnętrzna, piękno, dobry wpływ, spokój.

Zasady działania:
Prawda, doskonałość w działaniu, miłość, wdzięczność, wygrana-wygrana

MARZENA MAZUR

Doktor psychologii, praktyk biznesu, mentorka, fanka eksperymentów i mówczyni. Wykłada na polskich i zagranicznych uczelniach wyższych. Autorka kilkunastu artykułów naukowych i kilkudziesięciu publikacji w prasie branżowej i codziennej. Prelegentka największych polskich konferencji, w czasie wystąpień umiejętnie łączy wiedzę z humorem. Apologotka wartości przez małe "w". Ekspertka psychologii biznesu współpracująca ze stacjami telewizyjnymi.

Od 2000 roku pracuje z kadrą menedżerską jako coach i mentor. Specjalizuje się w korporacyjnych mechanizmach psychologicznych i rozwiązywaniu konfliktów. W radiu TOK FM prowadzi autorską audycję "Strefa Szefa" - pierwszą ogólnopolską audycję o zarządzaniu.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama cudownej córeczki. Uwielbia słuchać radia, bo może w tym samym czasie malować swoje abstrakcyjne obrazy, którymi potem obdarowuje znajomych (czy tego chcą, czy nie).

Marzena Mazur:

Planując swoją karierę zawodową wiele osób oczami wyobraźni widzi siebie gdzieś wysoko w hierarchii dużej firmy. Menedżer, dyrektor, może nawet prezes. Zajęcie wysokiego stanowiska jawi się jako sposób na pozbycie się problemów finansowych i decyzyjnych. Zdobywa się większą odpowiedzialność, większą władzę i szansę na wdrażanie w życie własnych pomysłów. Ale w drodze na szczyt można też stracić coś, bez czego potem trudno się odnaleźć w każdej pracy. Co można stracić i co można robić, żeby tej straty uniknąć - to pytania, na które warto znać odpowiedzi już na początku naszej kariery.