To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
OFFLINE
osoby zaszczepione
BILET

OFFLINE
osoby zaszczepione

Wyprzedane 250,00 zł Wyprzedane
OFFLINE
osoby zaszczepione
BILET (ZWOLNIONY Z VAT)

OFFLINE
osoby zaszczepione

Wyprzedane 203,25 zł Wyprzedane

Czym jest dźwiękosfera? Jak oczyszczać surowy materiał? Jak zacząć tworzyć podcasty? Podcast to trochę słowo wytrych i można pod nim umieścić bardzo dużo form mówionych lub mówiono-dźwiękowych. Specjalny warsztat z Agnieszką Obszańską będzie indywidualnie dopasowany do potrzeb kadr kultury i jej odbiorców. Podczas 8-godzinnych warsztatów uczestnicy i uczestniczki poznają w teorii i praktyce tworzenie podcastów - jak robić to dobrze?


Warsztaty odbywają się 11 kwietnia od godziny 11:00 do godz. 19:00 w Teatrze Szekspirowskim. Cena zawiera catering dla uczestników i uczestniczek.

Ze względów bezpieczeństwa szkolenie jest przewidziane tylko dla osób z ważnym certyfikatem COVID19. Warsztaty towarzyszą Konferencji Marketing w Kulturze, która odbywa się 12-13 kwietnia 2022 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Program MwK 2022.


Agnieszka Obszańska
Teatrolożka z wykształcenia, dziennikarka z wyboru. Od kiedy pamięta połączona z radiem, najpierw jako słuchaczka, potem już po drugiej stronie. Zaczynała od Radia Łódź, po czym trafiła do "Trójki", gdzie przez lata zajmowała się szeroko pojętą kulturą m.in.: w programach "Teren Kultura" i "Radiowy Dom Kultury". 

Odwiedziła z mikrofonem prawie wszystkie kontynenty i relacjonowała najważniejsze, nie tylko te największe, festiwale i wydarzenia kulturalne w Polsce i poza nią. Opętana naturą dźwięku i świadoma mocy jaką niesie za sobą opowiadanie historii słowem i dźwiękosferą tworzy instalacje, podcasty, słuchowiska i inne formy dźwiękowe, bazujące m.in.: na rejestrowanych samodzielnie dźwiękach terenowych. Performatywne zwierzę kulturalne. Działa niezależnie na wielu frontach, a w Radiu 357 prowadzi program "Obszary", zaprasza w każdą środę od godz. 15.00.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk