To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny
już niedostępne -

Miejskie Hale Targowe w Gdyni zapraszają na Akademię Kwiatów - moduł edukacyjny z praktycznymi poradami w formule on-line. Akademia Kwiatów jest częścią wydarzenia Festiwalu Kwiatów - Flower Lovers.

Czas: 20 czerwca 2020 r., godz. 13:20

Funpage Hal Targowych / platforma ZOOM

"Najnowsze trendy florystyczne i pielęgnacja roślin ciętych" - ten temat przedstawi Natalia Daszewska, florystka z czternastoletnim doświadczeniem, właścicielka marki Daszewska Florist Design. Aby przybliżyć nowoczesne trendy florystyczne zostaną omówione dwa rodzaje bukietów:

1. Bukiety ślubne - jak dopasować bukiet ślubny do Panny Młodej? Na co zwrócić uwagę zamawiając bukiet ślubny, ile powinien kosztować, jak go przechowywać by cieszyć się nim dłużej niż tylkow dzień ślubu. 

Prezentacja dwóch rodzajów modnych bukietów; romantycznego oraz w stylu boho.

2. Bukiety okolicznościowe - bukiety z efektem WOW, wykorzystanie sezonowych kwiatów w tworzeniu bukietów, ile powinien kosztować efektowny bukiet okolicznościowy.

Prezentacja jednego bukietu.

3. Domowe sposoby na kondycjonowanie kwiatów ogrodowych. Jak przedłużyć życie kwiatom ciętym, kupionym w kwiaciarni.

Udział bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona.

Aby skorzystać z bezpłatnego dostępu do spotkania należy zapisać się za pomocą przycisku "kup bilet". Zapisane osoby otrzymają link do aplikacji ZOOM w wiadomości e-mail (do 19.06.)

Prowadzenie: Natalia Daszewska - z wykształcenia jest marketingowcem i specjalistą ds. public relations, jednak jej serce należy do kwiatów. Wszystkie realizacje są pełne pasji i nowoczesnego designu. Natalia ma na koncie setki realizacji florystycznych w całej Polsce. Tworzyła dekoracje dla bardzo wymagających klientów: gwiazd TVN, blogerów i influencerek. Kilka razy do roku prowadzi autorskie szkolenie, podczas którego dzieli się swoją wiedzą i nowinkami florystycznymi z początkującymi florystami.

#bukietyślubne #ślub #bukietyokolicznościowe #kwiaty #bukiety #trendyflorystyczne #akademiakwiatów

Więcej:

Festiwal Kwiatów - Flower Lovers

Miejskie Hale Targowe w Gdyni

fot. Daszewska Florist Design

Zobacz również:

inne wydarzenia Gdynia