Przemycam prawo, edycja świąteczna. Nie daj się zrobić, konsumencie!

18 Grudnia 2019, 18:30 (środa) - 18 Stycznia 2020, 19:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  WEJŚCIÓWKA. Nie daj się zrobić, konsumencie!
już niedostępne -

Peace & Law, przy współpracy z House Szkolna otwiera w nowym roku akademickim cykl bardzo nieformalnych spotkań, na których przemycana będzie wysoce pożądana wiedza z prawa i biznesu serwowana przez Elżbietę Szymanek i zapraszanych gości. A to wszystko za free, ku chwale edukacji i wartościowych kontaktów z ludźmi. Nie będzie trudnych wyrazów, będzie za to duża dawka praktycznej wiedzy przekazanej ludzkim językiem. W wersji offline, na luzie, przy piwie, w pięknej kamienicy, z fajnymi ludźmi.

W edycji świątecznej postanowiłam samodzielnie przemycić prawo i podzielić się z Wami ABSOLUTNIE NIEZBĘDNĄ WIEDZĄ, czyli wiedzą dotyczącą Twoich praw konsumenckich. Nie daj się zrobić, konsumencie! 

Naucz się rozmawiać ze sprzedawcą i dochodzić swoich praw!


Dla kogo?

  • dla każdego! No chyba, że żyjesz w lesie i niczego nie kupujesz xd

Czego się dowiesz?

  • jaka jest różnica pomiędzy gwarancją a rękojmią i dlaczego sprzedawca nie będzie Ci wybierać roszczeń,
  • dlaczego wybierając gwarancję najczęściej sobie szkodzisz,
  • kiedy możesz oddawać towary w sklepie stacjonarnym,
  • jakie przysługują Ci roszczenia jako konsumentowi,
  • jaka jest Twoja sytuacja, gdy kupujesz towary jako przedsiębiorca.

Będzie krótko i konkretnie, ludzkim językiem z przykładami z życia <3 Wpadnij do House pomiędzy zakupami świątecznymi i dowiedz się jak postępować, kiedy prezent gwiazdkowy się popsuje xd


Wydarzenie bezpłatne, obowiązuje rejestracja. Nie zwlekaj z rejestracją, bo miejsca rozchodzą się bardzo szybko a ich ilość jest ograniczona.


Kilka słów o organizatorce:

Elżbieta Szymanek, prawniczka hipiska, podróżniczka, blogerka, joginka, założycielka firmy Peace & Law wspierającej prawnie ludzi biznesu, sztuki i internetu. Zwolenniczka relacji offline, fanka ludzi. Mocno ubolewa nad brakiem świadomości prawnej Polaków stąd jej silna misja edukacji. Chce zmniejszyć dystans pomiędzy prawem i człowiekiem i odkłamać negatywny wizerunek prawa i prawników. Z uporem maniaka powtarza, że prawo od tego, żeby nam służyć, a gaszenie pożarów jest zdecydowanie bardziej kosztowne niż niedoprowadzenie do nich.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Poznań