NLP w pigułce

24 Czerwca 2023, 09:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet na szkolenie NLP w Pigułce - Standard - 1 osoba Bilet na szkolenie NLP w Pigułce - Standard - 1 osoba

Bilet na szkolenie NLP w Pigułce - Standard - 1 osoba

już niedostępne 490,00 zł -
Bilet na szkolenie NLP w pigułce - Standard za 2 osoby czyli przyjdź z przyjacielem Bilet na szkolenie NLP w pigułce - Standard za 2 osoby czyli przyjdź z przyjacielem

Bilet na szkolenie NLP w pigułce - Standard za 2 osoby czyli przyjdź z przyjacielem

już niedostępne 790,00 zł -
Bilet na szkolenie NLP w pigułce - Standard za 3 osoby czyli przyjdź z dwoma przyjaciółmi Bilet na szkolenie NLP w pigułce - Standard za 3 osoby czyli przyjdź z dwoma przyjaciółmi (3 osoba GRATIS!)

Bilet na szkolenie NLP w pigułce - Standard za 3 osoby czyli przyjdź z dwoma przyjaciółmi

już niedostępne 980,00 zł -

Jeśli…

 • chcesz szukasz pozytywnej dawki emocji, poznania nowych ludzi oraz rozwoju osobistego
 • pragniesz zobaczyć NLP - neurolingwistyczne programowanie - w najlepszym (rzetelnym i bezpiecznym) wydaniu warsztatu rozwoju osobistego,
 • chcesz praktycznie doświadczyć, jak może wyglądać szybka i konstruktywna zmiana Twoja oraz innych osób,
 • chcesz poznać najlepsze narzędzia dla komunikacji z innymi, 
 • szkolenie "NLP w pigułce" zostało stworzone właśnie dla takich osób jak Ty!

Jakie nowe umiejętności i wiedzę zdobędziesz?

Poznasz filary NLP - samospełniające się założenia, które wspierają rozwój!

 • Praktyczne założenia NLP umożliwiające bardziej efektywne funkcjonowanie w każdej dziedzinie.

Nauczysz się budować dobry kontakt oraz odkryjesz, jak inni wpływają na ciebie, a Ty na innych:

 • pierwsze prawo psychologii "ludzie są różni"…
 • … odpowiedź na pytanie "dlaczego tak się dzieje?"…
 • … jak z tego skorzystać oraz jak konstruktywnie radzić sobie z różnicami,
 • doświadczenie dlaczego warto "uważać na to, co się do siebie mówi" i jak efektywniej można słuchać samego siebie,
 • odkrycie, jakie znaczenie ma nie tylko to, co mówisz, ale także JAK to robisz.

Nie można nie wywierać wpływu. Dlatego dowiedz się o nim ile się da:

 • o co chodzi z "perswazją", "wywieraniem wpływu",
 • jak radzić sobie z tymi, którzy stosują "językowe sztuczki", czyli bronić się przed manipulacją.

Ucieleśniony umysł i myślące ciało:

 • jak szybko zmienić swój stan emocjonalny,
 • jak poczuć się pewniej i spokojniej wtedy, kiedy tego akurat najbardziej się potrzebuje (trudna rozmowa, wystąpienie publiczne, egzamin, rozmowa o pracę, negocjacje, przyjazd teściowej.

Trzymaj ster emocji we własnych rękach, czyli:

 • jak wyzbyć się codziennych, ograniczających lęków,
 • jak w 10 minut odczarować negatywne wspomnienia (stłuczka, trudna rozmowa, niepomyślne negocjacje, oblany egzamin, etc.)!

Szkolenie NLP w pigułce jest dla Ciebie, jeśli:

 1. chcesz dokonać ważnej i pozytywnej zmiany w swoim życiu
 2. potrzebujesz rozwinąć swoją karierę, a do tej pory obawiałeś / obawiałaś się zrobić konieczny krok
 3. wiesz, że masz potencjał na więcej w życiu, ale zabrakło Ci wystarczającej siły woli do tej pory
 4. sięgnąć po #WięcejWolności: więcej finansów, więcej odwagi, więcej pewności siebie, więcej miłości, więcej pozytywnych relacji
 5. lepiej zarządzać stresem oraz lepiej rozumieć swoje emocje
 6. chcesz lepiej i bardziej adekwatnie do sytuacji wyrażać swoje emocje i odczucia,
 7. chcesz kształtować wizerunek i efektywny sposób prezentowania siebie,
 8. chcesz dowiedzieć się w jaki sposób szybko uzyskiwać dostęp do swoich wewnętrznych zasobów (nawet takich, o których nie spodziewałeś się, że są!)

Możesz nam zaufać - jedynej organizacji w naszym kraju, i jednej z 6 na świecie, która może poszczycić się Akredytacją Europejskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Psychoterapii, gwarantującą wysoki poziom i etykę stosujących NLP specjalistów z różnych dziedzin (od psychoterapii do biznesu).


Warsztat w formie hybrydowej

TRENER - MISTRZ NLP PROWADZĄCY ZAJĄCIA: 

Benedykt Peczko - założyciel Polskiego Instytutu NLP, autor książki "Autocoaching dla każdego", coach, trener i mistrz NLP, psychoterapeuta, superwizor Polskiej Izby Coachingu, wykładowca


Założyciel i dyrektor Polskiego Instytutu NLP. Absolwent kierunku Psychologia na Akademii Teologii Katolickiej (obecnie Uniwersytet im. Kard. Stefana Wyszyńskiego). Certyfikowany psychoterapeuta (Europejski Certyfikat Psychoterapii - ECP oraz Certyfikat Psychoterapeuty PFP). Certyfikowany superwizor Polskiej Federacji Psychoterapii. Akredytowany coach i superwizor Izby Coachingu. Certyfikowany Trener NLP (Erickson University International - Kanada, Austrian Training Center for NLP). Absolwent i organizator pionierskich w Polsce kursów certyfikacyjnych w zakresie NLP, realizowanych wg standardów Institute for Integrative Communication w Monachium (potwierdzonych przez German Association for Neuro-Linguistic Programming oraz International Association for NLP). Jest współtwórcą Studium Coachingu MLC i Studium NLPt.

Od 1985 r. prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, a od 1991 r. coaching indywidualny i zespołowy oraz organizuje i prowadzi warsztaty, treningi i kursy głównie na temat możliwości zastosowań praktycznej psychologii i psychoedukacji w różnych dziedzinach życia i pracy. Prowadzi terapię indywidualną i par dla ludzi dorosłych.

W Polskim Instytucie NLP prowadzi kursy certyfikacyjne Praktyk i Mistrz NLP oraz szkolenia specjalistyczne. Tematyka prowadzonych przez niego szkoleń obejmowała m.in. komunikowanie się, negocjacje, rozwiązywanie konfliktów, metody sprzedaży, obsługę klienta, ustalanie celów i misji firmy, komunikację medialną, treningi antystresowe, psychologię zarządzania, metody efektywnego uczenia się i twórczego rozwiązywania problemów oraz inne. Prowadził szkolenia na Litwie, w Chorwacji, Rumunii i Republice Południowej Afryki.

W pracy nastawiony jest na odkrywanie i uaktywnianie wewnętrznych zasobów osób, którym pomaga. Kieruje się dewizą Miltona Ericksona, który mawiał: "Jeśli możesz dokonać zmiany szybciej, łatwiej i przyjemniej, zrób to szybciej, łatwiej i przyjemniej".

Reprezentant Europejskiego Stowarzyszenia Neurolingwistycznej Psychoterapii (EA NLPt) na Polskę. Współzałożyciel Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Łodzi. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii. Był członkiem grupy inicjatywnej przygotowującej rejestrację Izby Coachingu, a następnie członkiem jej zarządu przez dwie kadencje. Od 2006 r. uczestniczy w pracach nad projektem ustawy o zawodzie psychoterapeuty i reprezentuje PS NLPt w Polskiej Radzie Psychoterapii.

Współpracował z Uniwersytetem SWPS w Katowicach i Warszawie, z Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, z Uniwersytetem im. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Autor wielu publikacji popularyzujących wiedzę na temat psychoterapii, komunikacji międzyludzkiej, szeroko rozumianej profesjonalnej pomocy psychologicznej i metod samorozwoju. Redaktor i recenzent literatury specjalistycznej w zakresie psychoterapii i coachingu. Autor bloga Polskiego Instytutu NLP.

Więcej o szkoleniu na: https://econlp.eu/kursy-nlp/nlp-w-pigulce/

Zapraszamy również na pełen kurs Praktyka NLP, więcej na stronie: https://econlp.eu/kursy-nlp/praktyk-nlp/ oraz zapraszamy do www.perfectcircle.pl i do najbliższego programu Business Coaching OPEN, który rusza w marcu, więcej na: http://www.perfectcircle.pl/oferta/akademia

Do Zobaczenia na Szkoleniu!

Zobacz również:

szkolenia NLP Rozwój osobisty Zarządzanie czasem Zarządzanie emocjami Zarządzanie energią Zarządzanie finansami wydarzenia Warszawa