Kurs Uwodzenia NLS - 4-6 sierpnia w Sopocie

4 Sierpnia 2023, 12:30 (Piątek) - 6 Sierpnia 2023, 17:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet standardowy - Szkolenie grupowe Sopot
Wyprzedane 2 470,00 zł Wyprzedane
  Bilet standardowy - Szkolenie grupowe Sopot
Wyprzedane 2 970,00 zł Wyprzedane
  Bilet standardowy - Szkolenie grupowe Sopot
Wyprzedane 3 470,00 zł Wyprzedane

Zapraszamy na wakacyjne 3 dniowe szkolenie z Uwodzenia Kobiet - 4-6 sierpnia 2023 r w Sopocie

Jesteś tu pierwszy raz i chciałbyś dowiedzieć się więcej o NLS?Przeczytaj książkę napisaną przez założycieli szkoły, posiada status bestsellera w wydawnictwie sensus, link: http://sensus.pl/view/4345k/1/uwo2vv.htm


Czy zdarzyło Ci się kiedyś spotkać niezwykle piękną kobietę i nie mieć odwagi do niej podejść i się przedstawić?

Kto jest, według Ciebie, najpiękniejszą kobietą na świecie? A najpiękniejszą i najbardziej niedostępną? Sławna i bogata aktorka? Ktoś, kogo znasz z widzenia?

Spróbuj sobie wyobrazić, że taka kobieta z zainteresowaniem Ci się przygląda, a Ty do niej podchodzisz z uśmiechem, rozluźniony i zaczynacie rozmawiać. Zobacz w tym wyobrażeniu, jak rzucasz kilka zdań i po wyrazie jej twarzy widzisz, że słucha Cię jak zahipnotyzowana, w jej oczach pojawia się błysk fascynacji, a na twarzy rumieniec podniecenia. Wreszcie przejmuje inicjatywę i prosi Cię o Twój numer telefonu. Widzisz w jej oczach zachwyt, na twarzy wyraz pożądania i uległości, a w oczach oddanie…

Stop! Dobrze wiesz, że najprawdopodobniej scenariusz byłby zupełnie inny. Najpierw poczułbyś pustkę w głowie, niepokój albo nawet lęk. Znajomy ucisk w ciele, spocone dłonie, ściśnięte gardło.

Potem znajome myśli lub głos w głowie, mówiący: "Eee, daj sobie spokój, wygłupisz się. Taka piękność ma pewnie lepszych od Ciebie na skinienie ręki. Nie ośmieszaj się!". A jeśli w jakiś sposób zmusisz się do czynu i podejdziesz do niej, to nagle odczujesz pustkę w głowie i kolejny atak paniki w rodzaju: "Co powiedzieć?! Może… Nie. To pewnie zabrzmi głupio. A może…".

I gdy w końcu coś z siebie wydusisz, nie poznając brzmienia własnego głosu, to będzie to jakiś banał! Potem będziesz wściekły na siebie. W końcu jesteś inteligentnym facetem, w innych sytuacjach wiesz, co powiedzieć. Nagle ona opróżniła twój umysł z myśli, wprawiła Cię w jakiś rodzaj psychologicznego stuporu. Czy to ona na ciebie tak zadziałała? A może sam na siebie tak zadziałałeś?

Jeśli powyższy opis brzmi obco, bo najpiękniejsze kobiety tego świata zawsze lgnęły do Ciebie, proponując Ci namiętny seks bez zobowiązań, to ten kurs uwodzenia nie jest dla Ciebie. Wyjdź z tej strony i nie bądź ciekawy tego, o czym piszemy dalej.

Czego się dowiesz dzięki lekturze tej strony:

• Dowiesz się, w jaki sposób społeczeństwo programuje Twoje postawy wobec kobiet i seksu.

• Zrozumiesz, dlaczego i w jaki sposób sam pozbawiasz się seksu z kobietami, które uważasz za piękne i których najbardziej pożądasz.

• Poznasz proste i praktyczne techniki wpływania na to, w jaki sposób kobiety Cię postrzegają i dowiesz się, jak rozkochać kobietę, jak sprawić, aby Ciebie pożądała, nie wydając grosza na garnitury Armaniego, zegarki Roleksa czy też sportowe BMW.

• Nauczysz się odczytywać niewerbalne sygnały, nieświadomie wysyłane przez kobiety, gdy są podniecone i zdecydowane na seks z Tobą. Zdziwisz się, uświadamiając sobie, jak często rezygnowałeś, myśląc, że ona nie jest tym zainteresowana.

• Opanujesz umiejętności stosowania technik Programowania Neurolingwistycznego i konwersacyjnej hipnozy, tak aby zasiewać w umyśle kobiety seksualne myśli i fantazje na swój temat, wywoływać fizyczne odczucia podniecenia seksualnego w jej ciele i sprawiać, aby dawała sobie przyzwolenie na seks z Tobą.

Odkąd rzuciliśmy wyzwanie kulturowo zaprogramowanym rytuałom uwodzenia kobiet, od tego czasu powstało wiele "szkół - jak uwodzić", lansujących różne strategie i podejścia, powstał rodzaj "przemysłu uwodzenia" z licznymi kursami, literaturą, materiałami audio i wideo, a nawet odbył się kongres uwodzicieli! Obecnie nie ma jeszcze tylko partii uwodzicieli!

Coraz częściej zadaje się nam pytanie o to, czym się właściwie różni NLS od innych podejść i kursów uwodzenia. Kulturowe programowanie, a raczej fundowane od wieków mężczyznom przez kobiety "pranie mózgów", sprawiło, że współczesny mężczyzna został wtłoczony w pętlę rytuałów godowych, tego jakie są dopuszczalne sposoby na podryw. Wspólną cechą tych rytuałów jest sprowadzenie mężczyzny do roli tzw. petenta, czyli "starającego się", który musi dopasować się do narzuconych mu w procesie prania mózgu ramek, takich jak "samiec alfa" lub "ramy kupowania jej łask" (nawet terminologia jest wstrząsająca, prawda?!), w zamian za perspektywę małżeństwa i opieki nad potomstwem albo rozrywki lub pozycji społecznej, którą może zapewnić kobiecie.

Większość strategii uwodzenia opiera się na spełnianiu tych oczekiwań i wypełnianiu tych rytuałów. Mężczyźni walczą o pozycję, pieniądze lub pracowicie wyrabiają w sobie pożądane przez kobiety cechy, ucząc się odpowiednich tańców, zarabiając pieniądze i wydając je na karmienie kobiet, dostarczanie im rozrywki oraz zaopatrywanie ich w pożądane przez nie przedmioty (chodzi tu o kolacje na randkach, wizyty w klubach i prezenty). Kobiety zaś wybierają tego, który zrobi to według nich najlepiej, i nagradzają go zgodą na stosunek płciowy.

Mężczyźni gorączkowo poszukują sposobów na wygranie tego konkursu, licytując się deklaracjami na temat swoich uczuć oraz wysokością kwot wydanych na "rytuały godowe". Ostatnio nawet uczęszczają na pojawiające się jak grzyby po deszczu kursy, na których uczą się, jak stać się "samcem alfa" lub przynajmniej skutecznie takiego udawać. Uczą się odpowiednio poruszać, ubierać i robić inne rzeczy, aby zaimponować kobiecie i wygrać konkurs. Innymi słowy, nadal grają w narzuconą im grę, czyli uczą się, jak być lepszym petentem!

Jednocześnie wiadomo, że istnieją faceci, którzy całkowicie ignorują rytuały i programowanie społeczne, i odrzucają granie w nie swoją grę, nawet nie starając się zostać "samcem alfa" (Woody Allen), mają w poważaniu swój wygląd (Jack Nicholson) lub nie śmierdzą groszem (pewnie znasz takich osobiście), a mimo to magnetycznie przyciągają do siebie najpiękniejsze i najbardziej atrakcyjne kobiety, które pchają im się do łóżka!

Dlatego zadaliśmy sobie następujące pytanie: "Dlaczego tylko niektórzy mężczyźni prawie zawsze są otoczeni pięknymi i seksownymi kobietami, i to niezależnie od swojego wyglądu, stanu finansów i pozycji społecznej?"

Jeśli więc chcesz nauczyć się, jak powinien wyglądać podryw, jak sprawić, żeby piękne kobiety same zaczęły na Ciebie polować, starając się spełnić Twoje kryteria, aby zasłużyć na Twoją uwagę i nagrodę w formie stosunku płciowego, nawet wówczas gdy nie masz wyglądu, nie umiesz tańczyć, masz mało kasy i aby przeżyć, smażysz kotlety w McDonaldzie, kup to szkolenie i zastosuj omawiane na nim techniki i strategie!

Zastanów się, czy na pewno chcesz zacząć sypiać z najpiękniejszymi kobietami, które Ty wybierzesz spośród tych, jakie będą się do Ciebie łasić! Jeśli masz wystarczająco dużo odwagi, żeby wkroczyć do świata, który do niedawna oglądałeś zza szyby, kup to szkolenie i zastosuj omawiane na nim techniki i strategie!


Rozkład jazdy:


Piątek
12:30 - Rozpoczęcie szkolenia
12:30 - 15:00 Twoja wewnętrzna postawa i nastawienie do uwodzenia kobiet, przełamywanie strachu i oporów, metody rozpoczynania znajomości
15:00 - 15:30 Przerwa obiadowa
15:30 - 17:00 Uwodzenie w dzień - Twoje pierwsze podejścia do nieznajomych kobiet  -pod nadzorem trenera
17:00 - 20:30 W jaki sposób rozmawiać z kobietami aby jak najszybciej ją uwieść - NLS Core
20:00 - 22:00 Czas przeznaczony na randki z kobietami spotkanymi w ciągu dnia (lub czas wolny 20-24) * w przypadku sukcesu z poznaną kobietą uczestnik ma prawo opuścić kluby w piątek
22:00 - 24:00 Odpoczynek
24:00 - 02:00 Uwodzenie w nocy - praktyka pod nadzorem trenera


Sobota
12:30 - Rozpoczęcie szkolenia
12:30 - 15:00 Szybkie powtórka z dnia poprzedniego oraz wejście na wyższy poziom efektywnego uwodzenia kobiet rozmową + wywoływanie stanów emocjonalnych

15:00 - 16:00 Przerwa obiadowa
16:00 - 18:00 Uwodzenie w dzień - praktyka pod nadzorem trenera
18:00 - 18:30 Podsumowanie gry dziennej
18:30 - 22:00 Czas przeznaczony na randki z kobietami spotkanymi w ciągu dnia (lub czas wolny 20-24)* w przypadku sukcesu z poznaną kobietą uczestnik ma prawo opuścić kluby w sobotę
22:00 - 24:00 Odpoczynek
24:00 - 02:30 Uwodzenie w nocy - praktyka pod nadzorem trenera

Niedziela
12:30 - Rozpoczęcie szkolenia
12:30 - 16:00 W jaki sposób rozmawiać z kobietami aby jak najszybciej ją uwieść - NLS Core
16:00 - 17:00 Podsumowanie szkolenia, Twój plan działania

ok. godz 17:00 zakończenie szkolenia

* powyższy plan może ulegać zmianom ze względu na dynamikę szkolenia oraz efekty kursantów podczas ćwiczeń praktycznychZanim zaczniesz czytać dalej, przeczytaj poniższe opinie o naszych szkoleniach, aby wiedzieć co sądzą o nich nasi kursanci!

"Rewelacja! Jestem całkowicie zaskoczony skutecznością metod, które poznałem na tym kursie. To niesamowite dostać tak wiele za tak niedużo. Najlepsze jest to, że metody zaczynają działać prawie natychmiast. Nie będę opisywał szczegółów tego co wydarzyło się w ciągu tego okresu, ale graniczy to z magią" Darek

"Najbardziej niesamowite odkrycie samego siebie, swoich możliwości i umiejętności. Po tym kursie przyciągam uwagę wielu pięknych kobiet nawet wtedy, gdy nic nie robię".Leszek

"Musisz skorzystać z tej okazji by dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy na temat kobiet, ich funkcjonowania, tego jak sprawić by czuła się wspaniale i przyjemnie oraz upajała każdym słowem płynącym z moich ust. Idź, skorzystaj, baw się życiem i raduj namiętnymi harcami na tym naturalnym łonie. Idź i bierz słodycz twego życia zakodowaną w 3 literkach NLS".

"Jestem już przekonany (a byłem sceptycznie nastawiony) że ten kurs to jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu. I uśmiecham się już szeroko wyobrażając sobie jak "bezlitośnie się zemszczę" na tych kobietach, które mnie do tej pory "olewały". Na kursie NLS dobrze się bawiłem, czekam na wykorzystanie technik jakich się nauczyłem. Dowiedziałem się również rzeczy, które mi się mogą przydać w codziennym życiu". Grzesiek

"... To co stało się ze mną po tych  dniach to tak duża zmiana, że nawet pisząc to ciężko mi jeszcze w to uwierzyć." Sebastian

"Przyznaję, że o NLS nie wiedziałem wiele przed zapisaniem się na ten kurs. Nakręcił mnie kumpel, który wcześniej kończył NLP i przyznam, że muszę mu podziękować. Przed kursem nie czytałem żadnych czyichś wyznań i spostrzeżeń osób po kursie NLS. Jako całkowity laik w tej dziedzinie przyznaje przydatność tej dziedziny. Otrzymałem zupełnie nowe spojrzenie na cele, sposoby rozmowy z kobietami. Po pierwszym dniu kursu zadzwoniłem do kobiety z którą kombinowałem dwa lata, a teraz wystarczyły 2 minuty. Kilka zdań i nie chciała przestać ze mną rozmawiać!" Grzegorz

"To szkolenie zmieniło kompletnie sposób w jaki będę się zajmował podrywaniem dziewczyn. Nie ma powrotu do poprzednich, frajerskich sposobów. Szkolenie, na którym dobra zabawa i ilość cennych informacji dorównują moim oczekiwaniom. A jestem niezwykle wybrednym facetem. Już w trakcie szkolenia zauważyłem duże zmiany w sobie, a moja żona zaczęła na mnie zupełnie inaczej patrzeć Bardzo mi się spodobał jej wzrok!" Adam


Podstawową sprawą jest zmiana własnej postawy i myślenia oraz rozbicia mitów na temat tego, co jest potrzebne, aby odnosić sukcesy z kobietami. Mity, w które prawdopodobnie wierzysz, które gwarantują Ci frustracje, poczucie niedostatku i porażki o ile nie podejmiesz kroków, aby natychmiast wyeliminować je ze swojej głowy, jak najszybciej!

MIT nr 1: "Potrzebujesz mieć dużo pieniędzy!"
To jest niebezpieczny mit, właśnie, dlatego, że jest w nim trochę prawdy! Jeśli masz mnóstwo kasy, to kasa może przyciągnąć mnóstwo pozytywnego zainteresowania ze strony kobiet! Kobiety często poszukują poczucia bezpieczeństwa i reszty rzeczy, które zamożny facet może jej dać!
Ale.... podczas gdy kobiety mogą szukać "poczucia bezpieczeństwa" to rzadko zakochują się, namiętnie i z pasja, w "poczuciu bezpieczeństwa"! I na pewno nie marzą o seksie z "poczuciem bezpieczeństwa"! Czująpełen pasji pociąg i zakochują się w kimś, kto potrafi otworzyć je i poruszyć w niej wszystkie pragnienia, które drzemią w uśpieniu. A to się dzieje w rezultacie tego, co płynie z Twoich ust a nie z Twojego portfela!

MIT nr 2: "Musisz mieć super wygląd!"To jest tak przestarzały pogląd, że nawet nie warto się nim zajmować. Niektórzy z największych uwodzicieli (Casanova i paru innych) byli mniej więcej tak przystojni jak parkometr. Prawdą jest, że wygląd może otworzyć jedną z 4 bram do jej umysłu (Będziemy uczyć jak używać i otwierać każdą z tych 4 bram), ale niejest on niezbędny. Co ważniejsze, gdy kobieta już podejmie podświadomą decyzję, że ją pociągasz to znajdzie swoje powody żeby lubić Twój wygląd, niezależnie od tego jak wyglądasz!Widziałeś zapewne tych niskich, łysych grubasów z super laskami!

MIT nr 3: "Musisz być sławny lub mieć władzę!"Niewątpliwie. Sława i władza mogą być magnesem dla kobiety. W końcu jak ktoś jest sławny to go ogląda więcej kobiet a więc znajdzie się więcej kobiet, które on pociąga. Ale znacznie bardziej pożądane jest stać się "sławnym" w umyśle kobiety, której pożądasz, umieszczając się w centrum jej uwagi i uczuć za pomocą technik języka hipnozy, sprawić, że będzie fantazjować na Twój temat dniami i nocami.

MIT nr 4: "Trzeba mieć szczęście!"Owszem... gdy grasz w pokera. Jeśli jednak posiadasz systematyczne strategie, aby osiągać przewidywalne rezultaty... procedury, które dają powtarzające się rezultaty to wówczas nie jest to szczęście. To jest technologia!Staromodne podejścia w rodzaju chodzenia na randki wymagają szczęścia. To, czego Cię nauczymy jestTECHNOLOGIĄ!

MIT nr 5: "To po prostu samo przyjdzie... bądź sobą i któregoś dnia spotkasz tą osobę!"Tego rodzaju bzdury gwarantują pozostanie tam gdzie tkwisz. A przedłużająca się frustracja i desperacja sprawiają, że gdy ta osoba przypadkiem się zjawi to będziesz tak zdesperowanie napalony, że ją odstraszysz.Gdy posiadasz właściwe narzędzia nie jesteś skazany na czekanie! I właśnie na tym warsztacie poznasz te nieprawdopodobne narzędzia, umożliwiające, w ciągu paru minut, niezależnie od tego jak wyglądasz, ile masz lat, wytworzenie stanów pożądania, całkowitej fascynacji, wrzącego podniecenia w najatrakcyjniejszych kobietach, wypełniając i kierując ich wyobraźnia i to w przewidywalny, powtarzalny i precyzyjny sposób.

Zanim jednak zaczniesz klikać na link do formularza zgłoszenia,aby zarezerwować dla siebie miejsce na tym warsztacie, przeczytaj o tym JAK zamierzamy Cię tego wszystkiego nauczyć:To proste. Pokażemy Ci jak używać potężnie działających hipnotycznych sugestii specjalnie stworzonych, aby:

  1. Zawładnąć wyobraźnią kobiety
  2. Poprowadzić w kierunku doświadczania głębokich stanów emocjonalnych
  3. Natychmiast połączyć te intensywne stany, doznania i pozytywne emocje z Twoją osobą!

Ten trzeci punkt jest niezwykle ważny. Są to tak zwane "polecenia wiążące", które zostały stworzone, aby utrwalić te stany i trwale połączyć z Tobą i tylko z Tobą. (Tak abyś to Ty zebrał plony!) Nie chcesz przecież rozpalić kobiety, podczas gdy ona myśli o innym facecie? Dlatego właśnie dokładnie pokażemy Ci, w jaki sposób zadbać, aby Twoje słowa zapadły głęboko w jej umysł i stworzyły więź z Tobą... w taki sposób, że będzie przekonana, iż JESTEŚ JEDYNĄ OSOBA, która może dać jej erotyczną satysfakcję, która nagle zaczyna odczuwać!I w dodatku to wszystko jest zaprojektowane tak, że przypomina...
... zwykłą, niewinną rozmowę!Rozmowę, którą możesz prowadzić wszędzie, w bibliotece, na plaży, w pracy, na ulicy, na lotnisku lub na przyjęciu!

W dodatku powiemy Ci:

  • w jakich miejscach najłatwiej jest nawiązywać taką rozmowę, kiedy czujność jest uśpiona i w dodatku istnieje społeczne przyzwolenie na rozmowy z nieznajomymi (Wbrew pozorom nocne kluby i dyskoteki nie są najlepszym miejscem)
  • jak nawiązywać kontakt z nieznajomą osobą w miejscu publicznym
  • jak odczytywać niewerbalne i nieświadome sygnały zainteresowania i przyzwolenia

Pewnie się zastanawiasz ile trzeba zainwestować w tą rewolucje Twojego życia seksualnego i resztę życia pełnego wolności, poczucia wilgotnego pulsującego wyboru i kontroli oraz gorącego, namiętnego i pełnego pasji seksu z kobietami, które kiedyś uważałeś za niedostępne i trudne do zdobycia?Pewien mój znajomy, gdy dałem mu to do przeczytania powiedział "To jest warte każdych pieniędzy! Nawet, jeśli miałbym zapłacić za to 5000 lub 10000 złotych!"


Czego nauczysz się podczas pierwszego dnia szkolenia?

- Jak prosto i naturalnie rozpocząć z kobietą rozmowę.
- Jak tworzyć  opisy stanów emocjonalnych.
- Jak zbudować w niej skrót do jej uczuć i właściwych emocji.
- Jak niezauważalnie wzbudzać w niej pożądane silne stany emocjonalne i powiązać je z własną osobą.
- Jak wytworzyć w Kobiecie magnetyczny pociąg do siebie w ciągu kilku minut, nawet wówczas, gdy nie jesteś nawet w jej typie.
- Jak eliminować pojawiające się w ostatniej chwili opory przed seksem.
- Jak stosować cytaty, presupozycje, zaprzeczenia oraz inne super-zmiękczające techniki lingwistyczne (czysta hipnoza i nlp !).
- Jak wypełniać jej umysł wyobrażeniami przy użyciu zwrotów, które uruchamiają mechanizmy jej fantazji seksualnych.
- Jak używać podprogowych sugestii, które wytwarzają w jej umyśle obrazy i uczucia, pobudzające jej najskrytsze fantazje seksualne.
- Jak to wszystko robić w sposób dla Kobiety ukryty i konwersacyjny...
- Jak płynnie przechodzić od początkowej prostej rozmowy do języka hipnotycznego uwodzenia wpływającego na jej wyobraźnię.
- Jak zdobywać z łatwością ich numery telefonów.
- Jak dalej kontynuować znajomość, aby najpóźniej na 2/3 randce ją seksualnie skonsumować.
- Jak niezauważalnie i z łatwością zakładać kotwice.
- Oraz wiele innych.


W drugim dniu nauczysz się:

- Bezczelne otwieracze na każdą okazję.
- Błyskawiczne skracanie dystansu w rozmowie i przechodzenie do tematów seksualnych.
- Opanujesz z łatwością negi oraz otwieracze typu "cocky and funny."
- Nauczysz się w nieskończoność generować prowokatywne teksty.
- Twój niewyczerpany repertuar wesołych odpowiedzi na głupie teksty Kobiet (takie jak marudzenie czy testowanie Ciebie).
- Mistrzowsko opanujesz słowne odpychanie "push", co fantastycznie podnosi energię u Kobiet - pamietaj !
za wszelką cenę - nie wolno Tobie być odbieranym neutralnie przez Kobiety !
- Będziesz z łatwością rozśmieszał Kobiety.
- Będziesz odbierany jako mężczyzna z większą charyzmą.
- Wzmocnisz swoją psychikę (jeśli brakuje Ci silnej wewnętrznej ramy... Ten styl wyrabia charakter !
- Staniesz się dla Kobiety wyzwaniem !
- Oraz po prostu nauczysz się genialnej metody komunikacji na uwodzenie Kobiet w klubach !

W trzecim dniu:
- Dokopiesz się do sedna każdej kobiecej ściemy - już nikt nic przed Tobą nie ukryje.
- Nauczysz się rozpoznawać kiedy Twój dialog wewnętrzny podkopuje Twoją pewność siebie - i co możesz zrobić aby się przestawić na konstruktywny sposób myślenia - w dowolnej chwili, w ułamku sekundy.
- Jeżeli Twoja dziewczyna/partnerka za bardzo skupia się na problemach zamiast na szukaniu rozwiązań - teraz
będziesz potrafił odpowiednią strategią pytań przestroić jej umysł na bardziej pozytywny.
- Teraz nauczysz się prowadzić konflikt z Kobietą w kierunku konstruktywnych rozwiązań (nawet nie wiesz jak często słyszałem że ze mną nie można się pokłócić… i słowa te padały z ust choleryczek).
- Poznasz strategię wywiadu - zdobywanie informacji z życia Kobiety stanie się dla Ciebie proste (a wiedza o nich, to Potęga).
- Twoja kreatywność przekroczy swoje zwyczajowe normy - Twoja świadomość przyśpieszy.
- Problemy przestaną być problemami - Twoje postrzeganie rzeczywistości zmieni się - poznasz ostateczny sposób na odblokowanie swojego umysłu przy dowolnym problemie - nie tylko z Kobietami.
- Docenisz postawę "nie wiem i mam prawo (jeszcze) nie wiedzieć" a Twój bardziej otwarty umysł przyśpieszy uczenie się.
- Hiperaktywna świadomość ułatwi Tobie odprężenie i rozluźnienie napięcia w Twoim systemie emocjonalnym.

W skład tego 3 dniowego szkolenia wchodzą następujące moduły:


- Wprowadzenie do NLS i świata uwodzenia - podstawy.
- Przekonania i panujące stereotypy dotyczące uwodzenia oraz Kobiet i Mężczyzn.
- Zmiana Twoich przekonań i własnej postawy.
- Usuwanie szkodliwych blokad/przekonań i stereotypów.
- Dopasowanie - miroring.
- Elementy psychologi społecznej.
- Środowiska społeczne.
- Jak dbać o swój wygląd i stylizację.
- Logistyka w uwodzeniu.
- Zachowania i reakcje Kobiet.
- Czego możemy się spodziewać i jak reagować na określone niepożądane reakcje u Kobiet podczas uwodzenia.
- Strategie uwodzenia.
- Gotowce.
- Randki i prowadzenie relacji - (podstawy).
- Rozwiązywanie konfliktów w relacji.
- Zastosowanie gadżetów erotycznych i feromonów.
- Ćwiczenia praktyczne - gra dzienna/gra nocna.

Co jeśli mam pytania?

Jeśli chcesz się czegoś jeszcze dowiedzieć, masz jakieś pytania, albo chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje, pisz proszę na adres [email protected] lub dzwoń do mnie pod numer +48 733 274 274

Noclegi uczestnicy organizują we własnym zakresie.

Zobacz również:

szkolenia Uwodzenie wydarzenia Sopot