To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet
już niedostępne -

Zapraszamy na spotkanie na temat konkursu grantowego "Śląskie NOWEFIO 2024-2026". Spotkanie odbędzie się 6 czerwca o 16:00 w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój (Al. Józefa Piłsudskiego 60, sala sesyjna). Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zarejestrować się przy pomocy serwisu Evenea.

Nabór wniosków w konkursie na realizację lokalnych inicjatyw oraz na rozwój instytucjonalny organizacji pozarządowych będzie prowadzony w terminie 05.06 - 28.06.2024. Już teraz zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego omówimy zasady ubiegania się o dofinansowanie.

Informacje o konkursie grantowym

W konkursie będzie można wnioskować w dwóch ścieżkach:

1.Na realizację lokalnych inicjatyw, czyli działań w dowolnej ze sfer pożytku publicznego na terenie województwa śląskiego.

2.Na rozwój instytucjonalny organizacji pozarządowych (wniosek może dotyczyć np. zakupu sprzętu związanego z obszarem działań organizacji, adaptacji lokalu, który organizacja wykorzystuje do swojej działalności czy podniesienia kwalifikacji pracowników i wolontariuszy).

W konkursie można uzyskać grant w wysokości do 6 250,00 PLN.

Uprawnionymi do wnioskowania w konkursie na realizację lokalnych inicjatyw są:

-organizacje pozarządowe (zarejestrowane w woj. śląskim, których przychody w 2023 r. nie przekroczyły 50 tys. zł)

-grupy nieformalne (trzy pełnoletnie osoby, mieszkające w woj. śląskim) składające wniosek samodzielnie lub z patronem, tzn. z inną organizacją pozarządową.

Uprawnionymi do wnioskowania w konkursie na rozwój instytucjonalny są organizacje pozarządowe (zarejestrowane w woj. śląskim, których przychody w 2023r. nie przekroczyły 50 tys. zł)

Kogo zapraszamy?

Wszystkie osoby zainteresowane ww. konkursem - przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.

Zgłoszenia:

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować przez serwis Evenea, zadzwonić (32 739 55 12 wew. 16) lub wysłać maila ([email protected]). 

***
Jak skutecznie wnioskować o środki w konkursie grantowym "Śląskie NOWEFIO 2024-2026"?

data: 6 czerwca 2024 r. (czwartek) | godz.: 16:00-17:30
miejsce: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, Al. Piłsudskiego 60
prowadząca: Anna Bulenda

Konkurs finansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Jastrzębie-Zdrój