OdNowa Miłość - konferencja online

23 Października 2021, 10:00-23:59 (Sobota)

ONLINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet Early Birds
już niedostępne 129,00 zł -
  Bilet Standard
już niedostępne 169,00 zł -

OdNowa Miłość to emocjonalna bomba.


Nie możesz być obecna/obecny w dniu konferencji na prelekcjach? Nic straconego! Wraz z biletem otrzymujesz dostęp do nagrań aż przez 365 dni. Zapraszamy!


Złamiemy niejedno tabu i podejmiemy tematy, których inni się boją.

Wygodnie nam udawać, że na trudne rozmowy z naszymi dziećmi przyjdzie jeszcze czas.

Nie przyjdzie.

Czas jest teraz.

Możemy dać swojemu dziecku tyle akceptacji, ile sami w sobie mamy.

23 października 2021 roku o godz. 10.00 odbędzie się jednodniowa konferencja online ,,OdNowa Miłość'', skierowana do mam dzieci szkolnych i nastolatków, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat miłości do siebie, życia i psychiki młodzieży. Głównym tematem będzie spojrzenie na miłość, która prezentuje nadrzędna dla nas wartość.

Porozmawiamy o tym, czym jest determinacja w miłości do siebie, a także swoich bliskich. Podejmiemy temat sensualności i seksualności dzieci i młodzieży. Będzie również o dojrzałej miłości zakochanych dorosłych, miłości bez granic, miłości po rozwodzie i miłości nieakceptowalnej.

OdNowa Miłość to emocjonalna bomba. Złamiemy niejedno tabu i podejmiemy tematy, których inni się boją, dlatego do udziału w konferencji zapraszamy gorąco także mamy, których dzieci identyfikują się jako osoby nieheteronormatywne.

Konferencja OdNowa Miłość to przystanek do celu, którym jest Projekt Naturalny Nastolatek. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na autorski program edukacyjny dla naszego młodego społeczeństwa, jakim jest grupa nastolatków. Zostanie stworzona pula finansująca uczestnictwo nastolatków w Projekcie Naturalny Nastolatek.

Projekt Naturalny Nastolatek będzie pilotażowo zrealizowany w Gdańsku, pod opieką Kliniki OdNowa, która jest placówką z potencjałem naturoterapii w ogromnym poszanowaniu zasad do życia w zgodzie z Matką Naturą, aby następnie przenieść wypracowane wzorce do innych placówek.

Konferencja OdNowa Miłość, nada społeczny wymiar naszej zbiorowej odpowiedzialności za świadomą profilaktykę, która wprowadzi naszą młodzież do świata w odpowiedzialności za siebie.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ! - https://konferencja.odnowacentrum.pl/


PRELEGENTKI:

Izabela Milczarek (@odnowa_iza_milczarek) - pomysłodawczyni Konferencji online OdNowaMiłość. Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły Terapeutów OdNowa - Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Karolina Tuchalska-Siermińska (@odnova.psycholog) - psycholog, Certyfikowany Trener Umiejętności Psychospołecznych, specjalista TSR, fizjoterapeutka, edukatorka i autorka pomocy rozwojowych. W swoich działaniach w sieci stara się wspierać, edukować i kształtować świadomość w obszarze dbałości o zdrowie psychiczne, samoakceptacji, regulacji emocji, efektywnej komunikacji oraz budowania relacji ze sobą i innymi ludźmi.Autorka bloga: odnova.net

Anna Jaworska (@mumme_pl) - pedagog wczesnoszkolny, mama trzech synów - dwóch nastolatków i pierwszoklasisty. Blogerka w mumme.pl, przedsiębiorca. Spełniona kobieta po 40-tce, nie filtruje zdjęć i życia.

Monika Pryśko (@tekstualna) - koordynatorka konferencji OdNowa Miłość. Autorka książki "Bój się i działaj" oraz e-booka ,,Rozwód na spokojnie'', internetowa Tekstualna, redaktorka naczelna The Mother MAG. Z zawodu specjalistka od komunikacji społecznej, jednak zdecydowanie woli komunikację międzyludzką.

Magda Mikołajczyk (@matkojedyna) - autorka bloga matkojedyna.com, artystka kabaretowa, twórczyni internetowa, matka dwóch córek promująca prawdę w social mediach, autorka akcji #jaramsięnadobre i #jestemdość. 

Olga Kozierowska (@kozierowskakordys_olga) - multibaba, dziennikarka biznesowa, działaczka społeczna, mówczyni, pisarka, mentorka i aktorka teatralna. Prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Ekspertka ds. różnorodności i polityk włączania. Od lat szkoli kobiety, bazując na praktycznej wiedzy, badaniach w zakresie identyfikacji potrzeb rozwojowych kobiet w Polsce i na świecie oraz doświadczeniach własnych. Ekspertka od życiowych zmian i przebranżowienia. Pomysłodawczyni ogólnopolskiego konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, który od 13 lat nagradza wyjątkowe przedsiębiorczynie i przedsiębiorców.

Karina Kończewska (@karina_konczewska) - mama, żona, spełniona kobieta. Autorka książki ,,Droga do marynarza - prawdziwa historia", a także blogerka. Na co dzień motywuje ludzi, by żyli swoim życiem każdego dnia. Pokazuje drogę walki z nowotworem, gdyż sama jest dowodem na to, że można wygrać życie i wielokrotnie oszukać przeznaczenie.

Kasia Malinowska (@kasiamailnowska_) - life coach, ambasadorka projektu Sukces To Ja fundacji Sukces Pisany Szminką. Wspiera kobiety w odzyskiwaniu pewności siebie. Prowadzi coachingi indywidualne, warsztaty, wykłady i webinary. Pracuje w języku polskim i angielskim. Specjalizuje się w takich tematach jak odporność psychiczna, pewność siebie, autentyczność oraz poczucie własnej wartości.

Marta Pokońska (@martafromthestars) - graficzka i ilustratorka. Kilka lat temu przyznała głośno, że w ciele mężczyzny, Marcina, ukrywa się kobieta. To był przełom w jej życiu, który wymagał wielkiej odwagi. Dziś jest już po operacji korekcji płci, co dało jej energię, by wspierać innych w podobnej sytuacji.

Małgorzata Rzewuska (@gosia.rze) - pracująca na etacie matka dwóch córek, w tym jednej niepełnosprawnej intelektualnie, co okazało się bardzo dużym wyzwaniem (z którym nie zawsze sobie radzi - a może raczej "zwykle sobie NIE radzi"). Próbująca jakoś godzić potrzeby dzieci z pracą i swoimi potrzebami - z różnym skutkiem. Jakiś czas temu odkryła, że pomaga jej dzielenie się w sieci trudnymi realiami życia ze starszą córką.

Aleksandra Viduta (@ola.viduta) - terapeutka oddechu, ciała, ruchu i emocji. Uważa, że uczymy się całe życie. Do pracy z bioenergetyką zainspirowała ją przyjaźń z Ines Cao - przewodniczącą stowarzyszenia bioenergetyków Argentyny. Tantra zaś przyszła do niej sama - doświadczyła jej wpierw jako przepływu energii ze swym partnerem, by następnie już świadomie oddać się zgłębianiu tej dziedziny życia.

Danuta Sowińska (@dsowi) - dyplomowana i certyfikowana coach, certyfikowana trenerka biznesowa i antydyskryminacyjna, obecnie studentka na Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie na kierunku suicydologia. Założycielka i prezeska Fundacji Diversity Polska, zajmująca się zarządzaniem różnorodnością i przeciwdziałaniem dyskryminacji w miejscu pracy oraz przeciwdziałaniem kryzysowi suicydalnemu młodych dorosłych. Autorka książki o zarządzaniu innowacją "Bezpardonowy Innowator", prowadzi blog edukacyjny o przeciwdziałaniu dyskryminacji i wykluczeniu ze względu na przesłanki tj. orientacja psychoseksualna i tożsamość płciowa, płeć, niepełnosprawność, wiek, pochodzenie etniczne, wyznanie, bezwyznaniowość. Ambasadorka Fundacji Sukces Pisany Szminką. Przedsiębiorczyni, ekspertka ds. marketingu internetowego.

Tara Milczarek (@opetanie) - licealistka w klasie o profilu lingwistycznym. Interesuje się makijażem, sztuką i robieniem biżuterii. Uważna obserwatorka życia swoich rówieśników. Konsultantka konferencji OdNowa Miłość, wskazująca tematy najtrudniejsze, a jednocześnie najbliższe nastolatkom.

Magdalena Juchniewicz (@juchniewiczmagdalena) - lifecoach wysoko wrażliwych osób. Na co dzień pomaga wrażliwcom zrozumieć siebie i ich emocje, aby ich życie stało się bardziej spójne i komfortowe. W przyszłym roku ukaże się jej książka o wysokiej wrażliwości.

Monika Ośmiałowska (@monikaosmial) - prawniczka z 10-letnim stażem, która przeprowadziła w swojej karierze zawodowej ponad trzysta rozwodów, w taki sposób, aby rozwiedzeni małżonkowie i ich dzieci czuli się bezpiecznie, pomimo tego trudnego doświadczenia.

Agnieszka Kamińska (@openvoicestudio) - terapeuta duchowy, pedagog transformacji, twórczyni i nauczycielka uzdrawiającej praktyki Voice Healing Practice, trenerka głosu, wokalistka, założycielka szkoły rozwoju głosu - Open Voice Studio w Gdańsku. Specjalizuje się w przywracaniu harmonii w relacji z głosem, duszą, ciałem i indywidualną misją życiową, a także transformacji traum, scalaniu zagubionych części i uzdrawianiu skrzywdzonych aspektów naszej osobowości. Pracuje holistycznie, wykorzystując uzdrawiające praktyki duchowe, psychologiczne i szamańskie, integrację psychosomatyczną, bioenergoterapię oraz pracę z ciałem.

Agnieszka Kowalewska (@odnowa_agnieszka_kowalewska) - terapeuta mentalny, logoterapeuta, wieloletni praktyk i mentor w sprawach rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci. Specjalista w zarządzaniu konfliktem, matematyk, pedagog, trener komunikacji i filozofii Montessori, nauczyciel alternatywnej pedagogiki Montessori, założyciel pierwszych placówek przedszkolnych i szkolnych Montessori w Szczecinie. Wspiera rodziny w budowaniu zdrowych relacji opartych na prawdzie i miłości.

Małgorzata Jakubowska (@malgorzatairijakubowska) - pracuje metodą Ustawień Systemowych wg Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera. Pracuje z traumą i integracją tożsamości. Pomaga poczuć się dobrze ze sobą, zmienić jakość swojego życia, rozwijać naturalny potencjał i zintegrować swoje "ja" z uwagą na swoje potrzeby.

Sylwia Kämpf (@sylwiakampf) - dyplomowany terapeuta i praktyk metafizyczny oraz członek MSEC- Metaphysical Society for the Expansion of Consciousness. Z sukcesem ukończyła dwuletnie studia na School of Metaphysics w Anglii. W pracy wykorzystuje wiedzę, intuicje i doświadczenie życiowe, bo wierzy, że w ten sposób jest w stanie pozostać autentyczna i skutecznie inspirować innych do odkrywania swojej prawdy.

Anna Mrówczyńska-Dąbska (@anna.mrowczynska.3) - certyfikowany Coach CoachWise z akredytacją ICF na poziomie ACC, absolwentka ISTA PT. Certyfikat BT zdobyła biorąc udział w szkoleniach samego twórcy tej metody - Gilberta Renaud. Specjalizuje się nie tylko w rozwiązywaniu konfliktów związanych z kondycją zdrowotną swoich pacjentów, ale również w rozwiązywaniu konfliktów na polu seksualności, związków, relacji czy zdrowia i kondycji emocjonalnej dzieci.

Anna Taran - terapeuta zajęciowy, arteterapeutka. Od 1995 roku prowadziła wraz z mężem prywatną Szkołę Terapii Zajęciowej, Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne, Akademię Kobiet. Przez 10 lat udzielała się społecznie w prowadzonym przez siebie i męża stowarzyszeniu, prowadząc liczne autorskie przedstawienia i akcje charytatywne dla dzieci z łódzkich Domów Dziecka. Razem, do dziś współorganizują liczne wyprawy do różnych zakątków świata. Obecnie od 19 lat prowadzi autorskie warsztaty tańca spontanicznego, w którym łączy psychologię, taniec autentyczny, spontaniczne malowanie dłońmi i rysunek terapeutyczny. Warsztaty noszą nazwę "Kobieta kompletna", "ŻYWIOŁowa Kobieta". Jest autorką płyty CD - "ŻYWIOŁowa Kobieta" oraz współautorką płyty dla kobiet w ciąży "Będę Mamą". Oprócz warsztatów pracuje z dziećmi w wiek 1-3 w założonej przez siebie placówce - Klubie Malucha "Pozytywka".

Zobacz również:

konferencje Dziecko Macierzyństwo Miłość Nastolatki Terapia