To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "O prawie przy kawie". Wydarzenie zostanie zorganizowane w stu procentach online. Polecamy zaparzyć kubek dobrej kawy i zajęcie miejsca przed swoim komputerem! 

Rok do roku rządzący nie pozwalają się nudzić przedsiębiorcom i rzutem na taśmę wprowadzają nowe przepisy podatkowe. Niestety w natłoku noworocznych obowiązków, bardzo łatwo przeoczyć zmianę, która może być dla prowadzonej firmy istotna. Dlatego warto szukać opracowań i szkoleń, które podsumowują to co najważniejsze.

Jako doradcy stale pracujący z biznesem rozumiemy to i dlatego przygotowaliśmy specjalną podatkową "pigułkę", w której krótko i konkretnie omawiamy wprowadzone zmiany, tak abyście Państwo nie musieli poświęcać własnego czasu na poszukiwania.

Wydarzenie jest skierowane głównie do wszystkich przedsiębiorców, w tym w szczególności do pracowników działów finansowych - dyrektorów finansowych, głównych księgowych, managerów i księgowych.

O prawie przy kawie poprowadzi Mateusz Piech - od ponad 8 lat zajmuje się doradzaniem przedsiębiorcom w obszarze strategicznych zagadnień podatkowych. Jednocześnie ze szczerym oddaniem angażuje się w pracę naukowo-dydaktyczną, która jego zdaniem pozwala na osiąganie efektu synergii w połączeniu z pragmatycznymi wyzwaniami stawianymi przez biznes. Szansą na realizację tego efektu są właśnie spotkania z przedsiębiorcami, na których można omówić kłopotliwe zagadnienia, przechodząc od ogółu do szczegółu, w sposób konkretny i przystępny - w przeciwieństwie do języka stosowanego przez fiskusa.

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Kawa Networking Prawo