To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Udział w Otwartym Spotkaniu Firm Członkowskich RIG w Katowicach
już niedostępne -

Już po raz czwarty w tym roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach organizuje Otwarte Spotkanie Firm Członkowskich. Tym razem - wspólnie z Burmistrzem Miasta Czeladź Zbigniewem Szaleńcem - zapraszamy 17 kwietnia do Galerii Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Czeladzi.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do porozmawiania z przedstawicielami świata biznesu i samorządu oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Podczas spotkania głos zabierze Zbigniew Szaleniec - Burmistrz Miasta Czeladź, który przybliży strategię rozwoju miasta oraz zaprezentuje obecne i planowane inwestycje. O swoich doświadczeniach w prowadzeniu biznesu w Czeladzi opowiedzą również przedstawiciele największych firm z miasta.

Do udziału zapraszamy Firmy Członkowskie naszej Izby, a także wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z Czeladzi i okolic, którzy chcieliby poznać naszą organizację. W trakcie spotkania powitamy też nowe Firmy Członkowskie Izby - wręczając im certyfikaty i pamiątkowe pakiety powitalne.

Po części merytorycznej zaprosimy uczestników na część networkingową przy poczęstunku, a dla osób chętnych możliwe będzie zwiedzenie wyjątkowych obiektów, które powstały na zrewitalizowanych terenach byłej kopalni "Saturn", w tym m.in. Elektrowni, a także przedpremierowo - Cechowni!

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano ok. godz. 20.00.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: tutaj.

Mapa dojazdowa do Galerii Sztuki Współczesnej "Elektrownia". 

Zobacz również:

konferencje wydarzenia 41-250 Czeladź