To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział
już niedostępne -

Czy zdarzają Ci się sytuacje, w którym mówisz "nie potrafię dogadać się z tą osobą"? Z dużym prawdopodobieństwem odpowiesz twierdząco. Komunikacja to nieodłączny element naszego życia, zarówno tego prywatnego, jak i zawodowego. Sztuka porozumiewania się u niektórych jest jak "podróż za jeden uśmiech" - przychodzi łatwo, inni muszą się jej nieustająco uczyć.

Dla tych, którzy potrzebują małego treningu mamy zaproszenie na warsztaty, podczas których dowiemy się:

  • na czym polega proces komunikacji międzyludzkiej,
  • jaką rolę i jakie funkcje pełni komunikacja w życiu i w pracy,
  • jakie są najczęściej występujące bariery,
  • co robić, gdy komunikacja zawodzi,
  • jakie są techniki dobrej komunikacji,
  • jak budować atmosferę porozumienia w życiu i w pracy,
  • jaki jest wpływ dobrych relacji na jakość życia.

Prowadząca

Joanna Formela - pedagog, doradca zawodowy, trener. Ukończyła pedagogikę specjalną na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Przeszła liczne szkolenia doskonalące warsztat zawodowy. Do najważniejszych zalicza "Szkołę Dialogu Społecznego", "Zarządzanie Sobą i Swoimi Talentami", "Protokół Dyplomatyczny" oraz "Rekrutację i Selekcję" na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada 30 letnie doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi. Obecnie prowadzi warsztaty, porady indywidualne i grupowe dla osób poszukujących pracy. Cechuje ją indywidualne podejście do klientów oraz skuteczność w realizacji planowanych efektów pracy. Bardzo dobrze przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Z powodzeniem realizuje warsztaty z motywacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem. Charakteryzuje ją szeroka wiedza w zakresie tematyki społecznej i regionalnej. Jest twórcza, elastyczna, zaangażowana w działalności zawodowej i społecznej.

Posiadane talenty: komunikatywność, empatia, rozwijanie innych, bezstronność, organizowanie

Kiedy

Warsztaty odbędą się 10 sierpnia 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w nich jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk