To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział
już niedostępne -
Zapisujesz się na listę rezerwową. Jeżeli zwolni się dla Ciebie miejsce, skontaktujemy się z Tobą. Lista REZERWOWA

Zapisujesz się na listę rezerwową. Jeżeli zwolni się dla Ciebie miejsce, skontaktujemy się z Tobą.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Trudne emocje i stres to coś, z czym musimy zmagać się na co dzień, a nasze reakcje nie zawsze są dobre dla nas i naszego organizmu. Dlatego warto poznać zarówno mechanizmy, które nami rządzą, jak i sposoby radzenia sobie w niełatwych sytuacjach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy po warsztatowy Poradnik pozytywnego myślenia.

Podczas spotkania skupimy się na:

  • zagadnieniach z zakresu zarządzaniu emocjami i stresem: fizjologia emocji i stresu, sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami,
  • praktycznych sposobach komunikacji w trudnych emocjonalnie momentach,
  • skutecznym komunikowaniu o swoich emocjach, uczuciach i potrzebach,
  • sposobach radzenia sobie ze stresem: techniki relaksacyjne i skuteczne techniki oczyszczania ze skutków działań pod wpływem stresorów.

Prowadzący

Dariusz Walczak - psycholog organizacji, trener, wykładowca Uniwersytetu SWPS. Specjalizuje się w obszarze badania dynamiki interakcji między ludźmi w szeroko pojętych relacjach interpersonalnych. Od ponad 20 lat poprzez warsztaty wspomaga pracowników i menedżerów w rozwoju ich kompetencji zawodowych. Interesuje się analizą jakości więzi międzyludzkich i ich wpływu na zdrowie, przeżywane emocje, stresy oraz zaangażowanie w pracy.

Kiedy

Warsztaty odbędą się 7 sierpnia 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w nich jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk