To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Pracownicze Plany Kapitałowe po wdrożeniu w firmie - pytania i odpowiedzi", 19.10.2021 r., godz. 10.00-11.00.
już niedostępne -

Pracownicze Plany kapitałowe zostały wprowadzone w Twojej firmie i zastanawiasz się co dalej? Musisz dołączyć do systemu nowego pracownika? Wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju Portalem PPK zapraszamy 19 października 2021 r., w godz. 10.00-11:00 na szkolenie online "Pracownicze Plany Kapitałowe po wdrożeniu w firmie - pytania i odpowiedzi".


Zakres tematyczny szkolenia:

  • nowy pracownik w firmie - obowiązki informacyjne, umowa o prowadzenie,
  • 3-miesięczny okres zatrudnienia,
  • obsługa deklaracji i wniosków,
  • naliczanie wpłat - wybrane zagadnienia,
  • rezygnacja i powrót do PPK.

Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania. Wydarzenie odbędzie się w aplikacji MS Teams.


Szkolenie online poprowadzi Mateusz Kozłowski,Regionalny Ekspert PPK, Polski Fundusz Rozwoju.


W trakcie trwania webinarium będzie możliwość zadawania pytań do poruszanych zagadnień, na które uczestnicy otrzymają wyczerpujące odpowiedzi. Pytania będą mogły być zadawane zarówno w formie czatu jak i rozmowy wideo.


Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dla uczestników