To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Aula im. prof. Jerzego Chłopeckiego
już niedostępne -

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, "Tygodnik Powszechny" oraz Fundacja Tygodnika Powszechnego zapraszają na spotkanie z okazji premiery książki Pawła Pieniążka pt. "Opór"

Na spotkaniu poruszane będą tematy dotyczące inwazji Rosji na Ukrainę - tego jak wygląda codzienność ludzi zamieszkujących tereny wojenne oraz tego, jak odnajdują się w nowej dla siebie codzienności i co pozwala im przetrwać ten niewyobrażalnie trudny czas. Spotkanie uświetni panel dyskusyjny z udziałem
Wojciecha JagielskiegoPawła Pieniążka
, którego moderatorem będzie Jacek Stawiski.


Wydarzenie odbędzie się 22 lutego 2023 r. (środa), o godz. 12.00, w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, główny kampus uczelni ul. Sucharskiego 2

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY pod warunkiem REJESTRACJI

Warunkiem udziału w wydarzeniu będzie okazanie biletu w formie drukowanej lub na nośniku elektronicznym (np. tablet, telefon). W dniu wydarzenia zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 11:00.
Rezerwacja biletów jest ważna do godz. 11:45.

W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu bardzo prosimy o dokonanie REZYGNACJI drogą e-mailową: [email protected] lub kontakt telefoniczny - 17 866 11 61, 17 866 12 54. Informacja o Państwa rezygnacji pozwoli innym zainteresowanym wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Z uwagi na względy bezpieczeństwa i przepisy przeciwpożarowe, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do decyzji o zamknięciu możliwości uczestnictwa w spotkaniu w momencie wypełnienia wszystkich miejsc siedzących w Auli.

Informujemy, że spotkanie będzie rejestrowane w formie dokumentacji fotograficznej i filmowej, która zostanie udostępniona na portalu WSIiZ i uczelnianych mediach społecznościowych (m.in. Facebook, YouTube).

Czytaj więcej o cyklu " W labiryncie świata" na stronie: https://wsiz.edu.pl/wls


Zobacz również:

inne wydarzenia Rzeszów