IT talk Lub: QA edition

8 Listopada 2022, 18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  IT talk Lub: QA edition
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy do udziału w spotkaniu technologicznym pt. IT talk Lub: QA edition, które odbędzie się już we wtorek, 8 listopada 2022, w siedzibie DataArt w Lublinie (ul. Zana 39A, 6 piętro). Zaczynamy o godz. 18:00. Językiem roboczym wydarzenia będzie język polski.

W programie 3 prezentacje specjalistów z DataArt i Transition Technologies-Software. Tematyka dotyczyć będzie testowania manualnego i automatyzacji. Pojawią się zagadnienia, które zainteresują zarówno specjalistów, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w testowaniu. Będzie to doskonała okazja do spotkania i wymiany doświadczeń. Nie zabraknie kawy, czasu na rozmowy i dobrej atmosfery.

AGENDA

17:30 Rejestracja

18-18:40 "Czym jest to całe QA i dlaczego jest ważne?", Marcin Łata (QA Engineer, DataArt)

19:00-19:40 "Cyberbezpieczeństwo jako dodatkowa specjalizacja dla testera", Mateusz Starakiewicz (Junior Software Tester, Transition Technologies-Software)

20:00-20:40 "RubyGems: wyszukany sposób automatyzacji UI", Vitaliy Trofimenko (Senior QA, DataArt)

Wydarzenie organizowane jest w ramach 10-lecia Lubelskiej Wyżyny IT. Partnerem merytorycznym IT talk Lub: QA edition jest Transition Technologies-Software, a Partnerami: LubQA i Lubelska Wyżyna IT.

Wydarzenie jest realizowane w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

IT talk Lub: QA edition

8 listopada 2022 (wtorek), start godz. 18:00

DataArt, ul. Zana 39a, 6 piętro

____________________________________________________

IT talk to spotkanie technologiczne, organizowane przez DataArt, podczas którego eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas spotkań poruszane są ciekawe zagadnienia z branży IT. Jest to zawsze okazja do wymiany wiedzy oraz kontaktów. W Polsce IT talki odbywają się cyklicznie od 2014 r.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Lublin