To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Udział w Regionalnym Gospodarczym Zamknięciu Roku
już niedostępne -

Regionalne Gospodarcze Zamknięcie Roku i spotkanie Firm Członkowskich w świątecznym klimacie.

RIG w Katowicach zaprasza na ostatnie w tym roku wydarzenie - Regionalne Gospodarcze Zamknięcie Roku połączone z otwartym spotkaniem Firm Członkowskich, które odbędzie się 19 grudnia br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Mijający rok to okres ogromnych wyzwań, w trakcie którego przedsiębiorcy musieli zweryfikować swoje strategie i plany.
Okazją do podsumowania roku z perspektywy gospodarczej jest udział w wydarzeniu cyklicznie organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Podczas spotkania swoją listę TOP10 innowacji technologicznych 2022 roku, które zmienią świat przedstawi Gość Specjalny wydarzenia - dr Maciej Kawecki, Prezes Instytutu Lema i autor cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat "Technicznie Rzecz Biorąc".

Wydarzenie będzie jednocześnie Spotkaniem Firm Członkowskich RIG w Katowicach w otwartej formule i okazją do networkingu przy świątecznym poczęstunku.

Ponadto, zostaną wręczone nagrody Ambasador Marki Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Odznaki Honorowe za Zasługi dla Województwa Śląskiego i Medale 30-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Początek spotkania o godz. 17.00, zakończenie zaplanowano około godz. 20.00.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy tutaj

Transmisję na żywo, z Regionalnego Gospodarczego Zamknięcia Roku, będzie można oglądać na profilu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na Facebooku - https://www.facebook.com/RIGKatowice


Poniżej załączamy mapkę dojazdową do Stadionu Śląskiego w Chorzowie.
Przy bramce na wjeździe do Parku Śląskiego prosimy pobrać bilet - który będzie można zwalidować po zakończeniu Spotkania w recepcji Stadionu. Od walidacji biletu jest 15 minut na przejazd przez bramkę wyjazdową.


Zobacz również:

konferencje wydarzenia 40-500 Chorzów