To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Człowiek czy AI? - SKUTECZNY MENEDŻER w dobie AI.
już niedostępne -

Zarząd Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza członków/inie SA MBA, absolwentów/ki i słuchaczy/ki MBA oraz Sympatyków na wyjątkowe potkanie, którego gościem będzie Joanna Kraska specjalizująca się w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym oraz zarządzająca projektami w dużych korporacjach. 

Spotkamy się 12.06.2024r. o godz. 17.30 w gościnnych progach DNV w Gdyni (ul. Łużycka 6e).

Wymagana rejestracja (do 10.06.2024): https://app.evenea.pl/event/samba-2024-06


CZŁOWIEK CZY AI? - SKUTECZNY MENEDŻER w dobie AI

  • Jakie są główne wyzwania współczesnego szefa?
  • Które kompetencje są szczególnie pożądane w procesie zarządzania zespołem?
  • Jak rozmawiać z pokoleniem, które na co dzień korzysta z zasobów AI?

Joanna Kraska

  • Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Filologicznym i Studiów MBA w Wyższej Szkole Bankowej/ Northampton Business School, University of Northampton.
  • Z wykształcenia filolożka polska, od 24 lat menedżerka w branży IT/ICT i finansowej. Zarządzała zespołami sprzedażowymi i projektami w dużych korporacjach: Orange Polska, Metlife, Sanoma Learning, Samsung, Obecnie współpracuje z firmą Asseco Data Systems.
  • Specjalizuje się w efektywnym zarządzaniu operacyjnym oraz strategicznym. Umiejętnie zarządza zespołami oraz dba o rozwój relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi. Wie, jak maksymalizować zyski spółek oraz tworzyć skuteczne strategie sprzedażowe.
  • Wielokrotna uczestniczka programów Talent Pool. Inicjatorka działań strategicznych, doświadczona w przeprowadzaniu restrukturyzacji działów sprzedaży, budowaniu zespołów i podnoszeniu ich efektywności.
  • Członkini Stowarzyszenia Absolwentów MBA. W latach 2017 - 2019 wiceprezes zarządu w SA MBA
  • Prywatnie mężatka, wielbicielka podróży, nałogowa czytelniczka literatury kryminalnej.

Zapraszamy na spotkanie społeczności MBA!

Małgorzata Tobiszewska - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA 

www.mba-absolwenci.pl

Jeśli potwierdziłeś/aś swoje uczestnictwo jednak zmieniły Ci się plany i wiesz, że nie będziesz mógł/a przybyć to odwołaj swoją obecność e-mail: [email protected]


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdynia