To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowa rejestracja
już niedostępne -

ZAPRASZAMY NA ŚNIADANIE w AEROPOLIS #3/2023.

Bezpłatne spotkanie z cyklu ŚNIADANIE w AEROPOLIS #3/2023 pt. DOTACJE NA INNOWACJE


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dotyczące dostępnych i planowanych możliwości wsparcia przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej UE dla MŚP z uwzględnieniem sektora dużych przedsiębiorstw.


W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Woj. Podkarpackiego, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.


W AEROPOLIS wspieramy startupy, które koncentrują się na innowacyjnych rozwiązaniach podnoszących jakość naszego codziennego życia. Spotkanie w Inkubatorze będzie również okazją do zaprezentowania swojego projektu przez nowo rezydujących startupów, które kreują nowatorskie idee, tworzą atmosferę współpracy. Celem zorganizowanego w drugiej części programu Nowi rezydenci Inkubatora Aeropolis - poznajmy się! będzie 5 min. pitche oraz sesje Q&A. Celem networkingu jest szybkie i efektywne nawiązanie relacji przez uczestników.


data: 9 sierpnia 2023 r. | godz.: 8:30

miejsce: Inkubator Technologiczny | Sala nr 132 - parter Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS Jasionka 954, 36-002 Jasionka

grupa docelowa: MŚP z uwzględnieniem sektora dużych przedsiębiorstw.


Program spotkania:

08.30 - 09:00 Rejestracja uczestników i poranny networking ze śniadaniem.

09:00 - 09:05 Powitanie i otwarcie spotkania.

09:05 - 10:05 Program ramowy:

· "Kredyt ekologiczny FENG - wsparcie przedsiębiorstw w zwiększaniu efektywności energetycznej". Mirosław Szczęśniak - Dyrektor Rozwoju Regionu Bank Gospodarstwa Krajowego - Region Podkarpacki.

· Ścieżka SMART oraz oferta programowa PARP. Grażyna Czerwińska - Kierownik Departamentu Komunikacji i Marketingu, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

· Fundusze Europejskie dla Podkarpacia. Dariusz Busz - Specjalista ds. Funduszy Europejskich, Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

· Jak opracować dobry wniosek o dofinansowanie. Dorota Trzpis - Manager Podkarpackiego Centrum Technik i Technologii Medycznych, RARR S.A.

10:05 - 10:25 Rozmowy kuluarowe, integracja i networking.

10:25 - 11:25 Nowi rezydenci Inkubatora Aeropolis - poznajmy się!. 5-min. prezentacja oraz 2-min. sesja Q&A nowych rezydentów i dużo, dużo czasu na ciekawy networking.

Jak aplikować o środki europejskie?

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych aplikowaniem o europejskie wsparcie udzielają na bieżąco doradcy Punktów Informacyjnych:

· Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

· Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

· Banku Gospodarstwa Krajowego. Region Podkarpacki

...………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Zachęcamy również do obserwowania: ▶ AEROPOLIS: aeropolis.com.pl ▶ SoMe: www.facebook.com/AeropolisPPNT/ ▶ Carpathian Startup FEST: carpathianfest.pl ▶ SoMe: www.facebook.com/carpathianstartupfest/

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..


Rejestracja zostanie zamknięta w czwartek, 7 sierpnia 2023 r. o godzinie 12:00

Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Potwierdzenie wysyłane zostanie na adres mailowy, który podany został w formularzu zgłoszeniowym. W sytuacji nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa pomimo wcześniejszej rejestracji prosimy o przesłanie informacji na adres mailowy organizatora. Pozwoli to na udział innym chętnym osobom z listy rezerwowej.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o dofinansowanie.

Zobacz również:

inne wydarzenia Jasionka