SPEAK IN_UX 2023

24 Października 2023, 10:00 (Wtorek) - 25 Października 2023, 17:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dzień 1. Prelekcje
już niedostępne -
  Dzień 2. Prelekcje
już niedostępne -

Czy wiesz, że UX to kluczowy składnik sukcesu każdego produktu cyfrowego? Ale czy naprawdę każdy już o tym wie? Wciąż istnieją firmy, które nie do końca zrozumiały potencjał, jaki niesie ze sobą doskonałe projektowanie doświadczeń użytkownika. Dowiedz się, jak mówić liczbami i case'ami, które przekonają o wartości UX. Dołącz 24-25 października i otwórz drzwi do synergii sukcesu biznesowego i doskonałych doświadczeń użytkownika. Już po raz czwarty spotkamy się na konferencji poświęconej projektowaniu doświadczeń.

kiedy: 24-25.10.2022 (wtorek, środa), 10.00 - 17.00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III

wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja

Nie ma wątpliwości, że UX stał się kluczowym elementem sukcesu projektowania produktów. Jednak czy jesteśmy pewni, że wszyscy już to rozumieją? Nadal istnieją organizacje, które wymagają przekonywania o roli UX w procesie tworzenia produktów.

Język, którym rozmawia UX z strategią biznesową, jest kluczem do osiągnięcia porozumienia. Na konferencji dowiesz się, jak przekazywać wartość UX w sposób zrozumiały dla osób decyzyjnych w firmie i pracowników innych działów oraz jak znaleźć właściwe argumenty, by przekonać do inwestycji w projektowanie doświadczeń użytkowników.

Na SPEAK IN_UX odkryjemy, jak znaleźć wspólne punkty między wymogami biznesowymi a tworzeniem doskonałych doświadczeń.

Zanurz się w fascynującym świecie UX podczas niezwykłego wydarzenia - SPEAK IN_UX, które odbędzie się w dniach 24-25 października 2023 roku. W ciągu tych dwóch dni, będziemy badać jak zharmonizować dwa nieodzowne światy: projektowania doświadczenia użytkownika i strategii biznesowej.

Czego się dowiesz?

  • Jak mierzyć wartość UX w świetle ogromnych ilości informacji? Poznaj skuteczne metody analizy i interpretacji danych, które pomogą Ci tworzyć argumenty oparte na faktach.
  • Dowiedz się, jak kształtować interakcje, by nie tylko przyciągać, ale również przekształcać użytkowników w klientów. Odkryj najlepsze praktyki, które zmieniają kliknięcia w zysk.
  • Odkryj tajniki organizacji badań nad użytkownikami, które dostarczą nie tylko wiedzy o oczekiwaniach użytkowników, ale również wskazówek, jak wyznaczać priorytety projektowe.
  • Skuteczna komunikacja między światem UX a strategią biznesową to klucz do osiągnięcia porozumienia. Poznaj sposoby na przekazywanie wartości UX w języku, który przemawia do osób decyzyjnych.

Odkryj tajniki łączenia światów UX i biznesu, zgłębiając tematy konwersji, badań nad użytkownikami i planowania projektów. Naucz się tłumaczyć wartość UX za pomocą danych i konkretnych przykładów. Poznaj innych pasjonatów tematyki projektowania doświadczeń, podziel się doświadczeniami i zdobądź kontakty w branży podczas networkingu przy kawie.

Więcej szczegółów i prelegentów poznasz już wkrótce, ale już dziś zarezerwuj swój czas i miejsce na SPEAK IN_UX w PPNT Gdynia!

Dla kogo?

Dla przedsiębiorców, badaczy i projektantów produktów i usług, dla pracowników startupów i dużych organizacji, studentów kierunków związanych z badaniami i projektowaniem.

Dla osób zaczynających pracę w zawodzie projektanta UX oraz tych, którzy dopiero myślą o pójściu w tym kierunku.

Dla wszystkich entuzjastów projektowania doświadczeń, którzy chcą uporządkować lub pogłębić swoją wiedzę.


Harmonogram zapisów na warsztaty:

22-29. września - I tura zapisów na warsztaty

9 -16. października - II tura zapisów na warsztaty

od 19. października - lista rezerwowa na warsztaty

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. O zapisie na warsztaty decydować będzie kolejność zgłoszeń.


Zapisy na warsztaty:

Wtorek, 24.10.2023

Od chaosu do harmonii, czyli zbieranie wymagań w warunkach niepewności, Tomasz Ferczykowski

Środa, 25.10.2023 - jeden z dwóch warsztatów do wyboru:

UX-owa brzytwa Ockhama. Techniki priorytetyzacji w praktyce!, Filip Makowiecki

Wprowadzenie do Research Operations w praktyce, Anna Kaliska

Zobacz również:

konferencje UX wydarzenia Gdynia