Spotkanie informacyjne wingwave®

26 Stycznia 2024, 18:00-20:00 (Piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet spotkanie w formie stacjonarnej
już niedostępne -
  Bilet spotkanie w formie zdalnej
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Rozpoczynamy długofalową współpracę z wingwave® - marką, która w branży coachingu wyznacza nowe standardy.

Z wielką radością zapraszamy Cię na nasze pierwsze spotkanie informacyjne, gdzie będziesz miał/miała okazję nie tylko dowiedzieć się więcej o naszej współpracy, ale także osobiście doświadczyć, co wingwave®ma do zaoferowania.

Co na Ciebie czeka podczas spotkania informacyjnego?

  1. Próbka Naszych Programów Szkoleniowych: Poznasz unikalne programy szkoleniowe wingwave®, które w sposób innowacyjny łączą najnowsze trendy w dziedzinie rozwoju osobistego.
  2. Obejrzyj Sesje Coachingowe na Żywo: Przenieś się do świata rzeczywistych transformacji. Na żywo będziesz świadkiem sesji coachingowych, które pokazują, jak wingwave® pomaga ludziom osiągać swoje cele.
  3. Networking i Relacje Biznesowe: To również doskonała okazja do nawiązania nowych, inspirujących relacji biznesowych. Poznaj innych entuzjastów rozwoju osobistego i biznesowego.

Gdzie i Kiedy?

Data: 26.01.2024

Godzina: 18:00 - 20:00

Lokacja: spotkanie hybrydowe: stacjonarnie w biurze PerfectCircle® na Chmielnej 73 w Warszawie, a zdalnie na zoomie, do którego link otrzymasz po zapisie na dzień przed spotkaniem. 

To szansa na wejście do świata, gdzie rozwój osobisty spotyka się z profesjonalnym coachingiem. Koniecznie dołącz do nas!

Co wingwave® o sobie mówi?

Metoda wingwave jest wartościową i powszechnie uznawaną na całym świecie praktyką coachingową. To efektywna strategia coachingu, która koncentruje się na poprawie wydajności i zarządzaniu emocjami, prowadząc do szybkiego i zauważalnego zmniejszenia stresu związanego z wydajnością. Poprzez kilka sesji, metoda ta skutecznie wspomaga wzrost kreatywności, sprawności umysłowej oraz umiejętności radzenia sobie w konfliktach.

Niezwykle ceniony Instytut Besser-Siegmund pełni kluczową rolę jako kolebka coachingu wingwave. To tutaj, pod czujnym okiem doświadczonych psychologów, takich jak Cora Besser-Siegmund i Harry Siegmund, metoda ta została opracowana i udoskonalona. Ich zaangażowanie i wkład w rozwój tej metody sprawiły, że stała się ona jednym z najskuteczniejszych narzędzi wspierających jednostki w pokonywaniu wyzwań związanych z życiem zawodowym i osobistym.

Metoda wingwave nie tylko skupia się na eliminowaniu stresu, ale także wspiera rozwój umiejętności radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych. Jej dynamiczny charakter pozwala osiągnąć pozytywne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla osób, które pragną szybkich i trwałych zmian w swoim życiu.

Każda sesja wingwave to kroki w kierunku lepszego zrozumienia swoich emocji, efektywniejszego radzenia sobie ze stresem oraz rozwijania potencjału kreatywności. To również możliwość odkrywania własnych zdolności intelektualnych i zyskiwania umiejętności konstruktywnego rozwiązywania konfliktów, co w konsekwencji przekłada się na ogólny rozwój i dobrostan jednostki.

Dla naszych klientów realizujemy najlepsze możliwe połączenie potencjału wydajności, osobowości, zdrowia i jakości życia w oparciu o humanistyczne podstawy. W tym celu stosujemy krótkoterminowe metody zorientowane na rozwiązania, które zostały zbadane w 20 badaniach uniwersyteckich i które realizujemy w praktyczny, precyzyjny i ekonomiczny sposób w zastosowaniach psychologicznych. Przejrzystość metodologiczna oraz dzielenie się naszą wiedzą i narzędziami są częścią naszej pracy psychologicznej na rzecz równowagi między życiem zawodowym a prywatnym oraz holistycznej aktywacji zasobów naszych klientów. Przy okazji: Nasze programy szkoleniowe zostały wyróżnione przez TÜV Nord znakiem "Certified Training Quality" zgodnie z normą ISO 29993!

Zobacz również:

szkolenia Coaching Coaching biznesowy Psychologia biznesu Rozwój biznesu Rozwój emocjonalny Rozwój osobisty wydarzenia Warszawa