To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na konferencję "Start-Up Bydgoszcz online!", 28.09.2021 r., godz. 17.00-19.00.
już niedostępne -

Wrzesień to czas powrotu uczniów do szkoły i przygotowywania się studentów do rozpoczęcia roku akademickiego. Wielu młodych myśli o karierze w IT, nie wiedzą jednak "jak zacząć". Podczas kolejnej edycji konferencji "Start-Up Bydgoszcz online!" wraz z ekspertami reprezentującymi firmy skupione w Bydgoskim Klastrze Informatycznym pokażemy "od środka" lokalną specyfikę branży.


Pomogą nam w tym prelegenci:

Jakub Tomczewski - absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego (Informatyka i Ekonometria). Posiada certyfikaty trenerskie, uprawnienia pedagogiczne (nauczyciel mianowany) i do zarządzania w oświacie oraz certyfikat Six Sigma Master Black Belt. Pracuje w branży BPO od 2009 roku, a od 2015 roku w Ivy Technology jako Innovation & Education Manager EMEA (od 2017 roku dodatkowo również jako CIS Site Manager).


Łukasz Jasiński - Project/Program Manager z 15-letnim doświadczeniem, w tym 6 lat w sektorze IT. Kierował projektami w obszarze usług bezpieczeństwa cyfrowego m. in. dla Siemens, BBC, McDonald's, Covestro czy Bayer. Posiada liczne międzynarodowe certyfikacje związane z project managementem i usługami IT. Obecnie w firmie Atos pełni rolę Onboarding Program Managera w dziale Big Data and Cybersecurity Global Delivery (Polska, Rumunia, Indie) i kieruje 40-osobowym, międzynarodowym zespołem Project Managerów oraz PMO. Do jego głównych zadań należą utrzymywanie i rozwijanie holistycznej metodyki zarządzania projektami oraz procesu onboardingu nowych klientów, dla których Atos dostarcza usługi w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego.
Agenda wydarzenia:

17.00-17.10 - powitanie uczestników przez przedstawiciela BARR

17.10-17.20 - powitanie uczestników przez przedstawiciela Bydgoskiego Klastra Informatycznego

17.20-17.50, Jakub Tomczewski, Cyberbezpieczeństwo i zagrożenia dla firm IT. Co nowego w Bydgoskim Klastrze Informatycznym?

17.50-18.20, Łukasz Jasiński, Zarządzanie projektami w IT


Jak przebiegać będzie rejestracja na konferencję?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do konferencji online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Czas: 28.09.2021 r., godz. 17.00-19.00


Konferencja organizowana jest w ramach programu "Akcja Akceleracja!". Partnerami inicjatywy są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

Partnerem tej edycji Konferencji jest Bydgoski Klaster Informatyczny.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dla uczestników