To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konferencja "Start-Up Bydgoszcz online!", 17.11.2020 r., godz. 17.00-19.00.
już niedostępne -

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim oficjalnie czas zacząć! Już od kilka lat nasza Konferencja "Start-Up Bydgoszcz!" inauguruje cykl proprzedsiębiorczych wydarzeń, odbywających się w jednym tygodniu na całym świecie. Tym razem tematem przewodnim będzie uczestnictwo w programie "Akcja Akceleracja!", organizowanym przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego.


Myślisz o założeniu własnej firmy lecz boisz się, czy utrzymasz się na rynku? Zastanawiasz się, czy masz w sobie żyłkę przedsiębiorcy? Nie wiesz, jak zacząć? Program "Akcja Akceleracja!" to praktyczna ścieżka wsparcia dla potencjalnych przedsiębiorców, której celem jest wyposażenie uczestnika kompetencje potrzebne do prowadzenia własnej firmy. Podczas Konferencji poznamy biznesy powstałe w wyniku udziału w programie. Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami:


Patrycja Sochowska. Dyplomowany Trener i Coach w Business & Life Coaching. Wspiera przedsiębiorców, menadżerów i kierowników wpodnoszeniu kompetencji biznesowych, m.in. w zakresie wystąpień publicznych. Wierzy, ze pewność siebie jest podstawą do osiągania sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Ma misję życiową, której celem jest aby ludzie z cichych myszek stawali się świadomymi siebie i swoich mocnych stron, silnymi, pewnymi siebie osobami.


Marta Zawacka. Założyciel BrainFit. Od zawsze fascynował ją mózg. Po ukończeniu studiów z zakresu psychologii w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej, zainteresowała się możliwościami, jakie niesie dla pacjentów nieinwazyjna i całkowicie bezbolesna metoda EEG Biofeedback. Postanowiła poświęcić kolejne kilka lat zgłębiając fachową wiedzę z zakresu psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS, odkrywając nowe możliwości terapeutycznei zdobywając kolejne stopnie umiejętności jako Terapeuta EEG Biofeedback. Zdobytą wiedzę wykorzystuje nie tylko w terapii psychologicznej, lecz również w szkoleniach, doradztwie biznesowym, wsparciu procesów rekrutacyjnych a także procesie określania podstawowych oraz długofalowych celów i zamierzeń organizacji, stowarzyszeń czy firm.


Anna Kalbarczyk. Doula, absolwentka Akademii Wsparcia Okołoporodowego, anglistka, mama dwóch córek i dwóch synów. Kocha cud narodzin i niezwykłą mądrość natury w tym procesie. Wspiera kobiety i pary w zdobywaniu rodzicielskich kompetencji. Towarzyszy w ciąży, porodzie i po porodzie, tak by był to dla rodziców czas, który pozostawi dobre wspomnienia.
Konferencja odbędzie się 17.11.2020 r., w godz. 17.00-19.00.


Program Konferencji:

17.00 - rozpoczęcie, przywitanie uczestników, prezentacja programu "Akcja Akceleracja!"

17.15 - Patrycja Sochowska, Budowanie pewności siebie u przedsiębiorców,

17.45 - Marta Zawacka, Mój mózg jest lepszy niż twój, czyli o roli mózgu w biznesie,

18.15 - Anna Kalbarczyk, Macierzyński MBA, czyli jak (wielo)macierzyństwo wzmacnia kompetencje biznesowe kobiety

18.45 - zakończenie Wydarzenia.


Jak przebiegać będzie rejestracja na konferencję?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do konferencji online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Konferencja realizowana jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim, którego regionalnym koordynatorem jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Partnerami całego programu "Akcja Akceleracja!" są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dla uczestników