Konferencja "Start-Up Bydgoszcz!"

24 Września 2019, 17:00-22:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na Konferencję "Start-Up Bydgoszcz!", 24.09.2019 r., godz. 17.00-22.00, biuro coworkingowe MDD Work Together, ul. Toruńska 33.
już niedostępne -

Myślisz o założeniu własnego start-upu lub szukasz inspiracji jak go rozwinąć? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 24 września w godz. 17.00-22.00 na kolejną konferencję z cyklu "Start-Up Bydgoszcz!". Tym razem spotkamy się w nowo powstałym biurze coworkingowym MDD Work Together przy ulicy Toruńskiej 33. Konferencja realizowana jest w ramach programu "Akcja Akceleracja!"

Podczas trzeciej w tym roku edycji wydarzenia uczestnicy dowiedzą się jak promować swój start-up - jak o nim mówić, pisać, tworzyć angażujące treści foto i filmy wizerunkowe. Własną wiedzą i doświadczeniem podzielą się prelegenci:

Ewelina Szindler, OhPHOTO.pl., Zawodowo aktywna od dekady, ale dopiero dwa ostatnie lata pozwoliły jej wypłynąć na szerokie wody. Jak sama twierdzi "właśnie rozkwitam i wiem, że to dopiero początek mojego wspaniałego rozwoju." Na co dzień w pracy spełnia się jako fotograf i creative content designer. Tylko przez ostatnie półrocze odpowiada za kreowanie wizerunku dla klientów indywidualnych w social mediach oraz jest odpowiedzialna za Marketing&PR w gdyńskiej Muszli Koncertowej. Sekretem jej pracy jest fotografia oraz komunikacja, które w szczególny sposób otwierają na nią ludzi, a co za tym idzie - wzbudzają zaufanie, które dla Eweliny jest fundamentem każdej współpracy.Jacek Szałkowski, Black Tie Consulting, Trener, Coach i Manager. Wierzy, że w biznesie najważniejsza jest skuteczna komunikacja, której filarem jest umiejętność budowania relacji. Ponad 10 ostatnich lat spędził na stanowiskach handlowych i managerskich ryku sprzedaży bezpośredniej i zdalnej. Posiada doświadczenie w rekrutacji, prowadzeniu coachingów i treningów "on the job" oraz tworzeniu indywidualnych planów rozwojowych. Jego największą pasją jest człowiek, dlatego nieustannie poszukuje skutecznych narzędzi służących do rozwoju umiejętności miękkich. Właściciel marki Black Tie Consulting, w której jako trener wspiera zarówno doświadczonych handlowców jak i adeptów sztuki sprzedaży, inspirując do podnoszenia ich kompetencji i osiągania celów.


Piotr Tomilicz, www.tomilicz.com, Zawodowo zajmuje się wpływaniem na decyzje kupujących. Pisze o sobie "kreatywny copywriter", ale woli określenie "content marketer". Już od 20 lat sprzedaje swoją wiedzę, umiejętności, a czasami nawet gotowe rozwiązania osobom i firmom chcącym jak najlepiej zaprezentować siebie lub swoje usługi albo produkty. Przed laty mocno zaangażowany w nauczanie indywidualne. Wypraktykował i spisał w postaci książki najlepsze sposoby stawania się i bycia korepetytorem. Współcześnie prowadzi warsztaty i szkolenia z copywritingu oraz obsługi klienta, wierząc, że kompetentni fachowcy są dobrem, jakiego potrzebuje każdy e-commerce. Chyba wie, co mówi, skoro aktywnie pracuje w e-handlu od 13 lat. Więcej na https://www.linkedin.com/in/piotr-tomilicz/ .


Szymon Skowroński, Proxymedia Films/film.org.pl. Z wykształcenia dziennikarz, z zawodu - i pasji - filmowiec. Obecnie pracuje w branży reklamy filmowej jako copywriter i art director, współpracuje z portalem film.org.pl oraz czasopismem Fabularie, gdzie regularnie recenzuje seriale. Ma na koncie nagrody i wyróżnienia za swoje etiudy filmowe, a także stypendium programu Bydgoska Tożsamość Filmowa w konkursie na najlepszy scenariusz filmu o tematyce Bydgoskiej. Autor scenariusza filmu wizerunkowego województwa Kujawsko-Pomorskiego. Prywatnie kociarz, fan komiksów, klasyki literatury i muzyki elektronicznej.Program Konferencji:

17.00 - powitanie gości

17.10 - prezentacja instrumentów wsparcia Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

17.20 - prezentacja partnera wydarzenia firmy MDD

17.30 - Ewelina Szindler, Jak Cię widzą tak o Tobie myślą - fotografia w marketingu

18.10 - Jacek Szałkowski, Elevator Pitch - jak zostać zapamiętanym w 30 sekund?

18.50 - Piotr Tomilicz, Jakich 5 powodów sprawia, że kochasz opowieści o rozwiązywaniu problemów? Amerykańscy naukowcy odpowiadają - rzecz o content marketingu

19.30 - Szymon Skowroński, Jak wymyślić, zaplanować i zrealizować film wizerunkowy dla swojego start-upu

20.10 - sesja networkingowa


Zapraszamy zarówno osoby posiadające własne firmy, jak i myślące o założeniu działalności gospodarczej. Po części prezentacyjnej przewidziany jest też czas na indywidualne rozmowy z prelegentami oraz networking.


Czas: 24.09.2019 r., godz. 17.00-22.00.

Miejsce: biuro coworkingowe MDD Work Together przy ulicy Toruńskiej 33, 85-023 Bydgoszcz.


Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerami programu "Akcja Akceleracja!" są: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z.o.o., Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Bydgoszcz