Konferencja "Start-Up Bydgoszcz!"

25 Lutego 2020, 17:00-22:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na Konferencję "Start-Up Bydgoszcz!", 25.02.2020 r., godz. 17.00-22.00, Restauracja Sowa, ul. Mostowa 4.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Myślisz o założeniu własnego start-upu lub szukasz inspiracji jak go rozwinąć? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 25 lutego w godz. 17.00-22.00 na kolejną konferencję z cyklu "Start-Up Bydgoszcz!". Tym razem spotkamy się w dobrze znanej sali Waniliowej Restauracji Sowa przy ul. Mostowej 4. Konferencja realizowana jest w ramach programu "Akcja Akceleracja!".


Podczas tej edycji wspólnie zastanowimy się, jakie kompetencje miękkie powinien posiadać przedsiębiorca. Wraz z czterema prelegentkami porozmawiamy o planowaniu w biznesie, osiąganiu celów, czynnikach mających wpływ na nasz sukces oraz sprzedaży w językach obcych (na przykładzie języka niemieckiego).


Tego wieczoru usłyszymy wystąpienia ekspertek:

Agata Goba, aberGERne.pl. Od 10 lat prowadzi działalność gospodarczą pod szyldem "Candy Way Agata Goba", której główny obrót stanowiła produkcja, a w tej chwili dystrybucja ręcznie robionych lizaków. Aktualnie wdraża "aberGERne", projekt outsourcingu działań sprzedażowych na rynkach niemieckojęzycznych podejmowanych w imieniu polskich klientów. Zdobywała doświadczenie handlowe i w branży IT w firmach Atos Global Delivery Center Polska sp. z o.o. sp. k., Planika Sp. z o.o czy JUSTsmart Stores24 GmbH.Krystyna Polek, Pozytywna. Doradca zawodowy, koordynator, realizator projektów unijnych, pracownik ds. personalnych, trener, wykładowca. Jej pasją są ludzie. Pomaga w rozwoju, a także obserwuje rozwój osobisty i zawodowy swoich klientów. Prowadzi firmę zajmującą się szkoleniami z obszaru umiejętności interpersonalnych i biznesowych.


Anna Rusiniak, Adpromo. Właścicielka Agencji Marketingowej Adpromo i Agencji Infobrokerskiej. Marketingowiec, menadżer, społecznik. Posiada ponad 10 lat doświadczenia w obsłudze klienta, promocji i sprzedaży. Pracowała m.in. dla regionalnej stacji Polskiego Radia, jednostek samorządowych, organizacji pozarządowych czy sieci księgarni. Obecnie na stałe współpracuje z firmami z branży spożywczej, transportowej i IT. Specjalizuje się w customer service, zachowaniach konsumenckich i merchandisingu. Członek i mentor w grupie zrzeszającej lokalnych przedsiębiorców, BNI Falcons w Bydgoszczy.


Natalia Pulczyńska, nataliapulczynska.pl, instytutmotywacji.pl. Coach podnoszenia efektywności, dyplomowany Practitioner Business Coach, trener, wykładowca akademicki, prezes Stowarzyszenia Prometeja. Od 7 lat pomaga menadżerom i właścicielom firm i osobom, które chcą osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Założycielka Instytutu Motywacji Efektywnej - jednostki badawczo-szkoleniowej analizującej różne aspekty motywacji, zaangażowania i efektywności w biznesie.
Program Konferencji:

17.00 - powitanie gości

17.10 - prezentacja instrumentów wsparcia Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

17.30 - Agata Goba, aberGERne.pl, Jak w Polsce sprzedawać z przyjemnością i to po niemiecku?

18.00 - Krystyna Polek, Pozytywna, Jakie czynniki mają wpływ na nasz sukces w biznesie i nie tylko.

18.30-18.40, Przerwa

18.40, Anna Rusiniak, Adpromo, Marketing - między planem a spontanem.

19.10, Natalia Pulczyńska, nataliapulczynska.pl, instytutmotywacji.pl, Jak skutecznie osiągać cele? - Twój klucz do efektywności w biznesie.

19.40, Networking


Zapraszamy zarówno osoby posiadające własne firmy, jak i myślące o założeniu działalności gospodarczej. Po części prezentacyjnej przewidziany jest też czas na indywidualne rozmowy
z prelegentami oraz networking.


Czas: 25.02.2020 r., godz. 17.00-22.00.

Miejsce: Restauracja Sowa, ul, Mostowa 4, sala Waniliowa.


Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerami programu "Akcja Akceleracja!" są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Bydgoszcz