To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konferencja "Start-up Bydgoszcz online!" - Przedsiębiorczość w dobie pandemii, 30.06.2020 r., godz. 18.00-20.00.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Myślisz o założeniu własnego start-upu lub szukasz inspiracji jak go rozwinąć? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 30.06.2020 r., w godz. 18.00-20.00 na kolejną edycję konferencji "Start-Up Bydgoszcz!". Tym raz spotykamy się online! Partnerem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy. Konferencja odbywa się w ramach programu "Akcja Akceleracja!".


Rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 wymusiło na przedsiębiorcach konieczność wprowadzenia szybkich zmian w zarządzaniu firmą. Podczas Konferencji porozmawiamy o komunikacji biznesowej w tzw. "nowej rzeczywistości".

Pomogą nam w tym prelegenci:

Katarzyna Machałowska, Biuro Usługowo Szkoleniowe Kancelaria/Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu. Doświadczony trener, wykorzystujący znajomość nowoczesnych technik uczenia się do skutecznego podnoszenia wiedzy, kompetencji i umiejętności. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach dotyczących przedsiębiorczości, prawa pracy (w tym zatrudnienia pracowniczego i niepracowniczego). Przeprowadziła ponad 10 000 godzin szkoleniowych oraz ponad 700 godzin doradztwa indywidualnego i grupowego. Członek i ekspert merytoryczny w Komisji Oceny Wniosków z programów OWES, Erasmus + oraz LOWE. Współautorka dwóch interdyscyplinarnych programów nauczania w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, obejmujących swym zakresem budowanie postaw przedsiębiorczych.

Marcin Czyżuk, Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy. Dydaktyk i metodyk e-learningu. Na co dzień kieruje Centrum Nowoczesnych Technologii Nauczania WSB, gdzie razem z zespołem doradza, projektuje, tworzy i administruje kursami e-learningowymi i platformami na potrzeby dydaktyki akademickiej i biznesu.

dr Anita Kubanek, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Instytut Prawa i Ekonomii UKW. Adiunkt, wykładowca akademicki, mentor, doradca, tutor. Doktor nauk prawnych. Przez blisko 10 lat związana z branżą zbrojeniową. Uczestniczyła w budowaniu Strategii Polskiego Holdingu Obronnego i Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Posiada doświadczenie w obszarach: PR, HR, marketing oraz organizacja i zarządzanie. Od kilku lat łączy sektor biznesu z sektorem nauki i popularyzuje wiedzę. Właściciel marki KubanekConsulting - w ramach której wspiera przedsiębiorców w diagnozowaniu i zwiększaniu potencjału organizacji jak również szkoli z obszarów zarządzania, networkingu pracowniczego i relacji w organizacjach.


Program Konferencji:

18.00 - rozpoczęcie, przywitanie uczestników

18.05 - Katarzyna Machałowska, Biuro Usługowo Szkoleniowe Kancelaria/Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Przedsiębiorczość w dobie pandemii. Czy popyt na własną firmę ulegnie zmianom?

18.35 - Marcin Czyżuk, Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy, Z undergroundu do mainstreamu w dwa tygodnie - czy można szybko wdrożyć e-learning i pracę zdalną?

19.05 - Anita Kubanek, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Jak przekuć kryzys w sukces? - o doświadczeniach pracy/nauki zdalnej.


Jak przebiegać będzie rejestracja na konferencję?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do konferencji online wraz z dalszą instrukcją postępowania.Partnerem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy.Partnerami całego programu "Akcja Akceleracja!" są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia dostęp zdalny