Sundao ISM - Manifestacja Wewnętrznej Przestrzeni - Mistrz Yu & SooJin Kim

13 Stycznia 2024, 09:00 (Sobota) - 12 Maja 2024, 12:00 (Niedziela)

Online Zoom,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Manifestacja Wewnętrznej przestrzeni - styczeń 2024
Wyprzedane 380,00 zł Wyprzedane
  Manifestacja Wewnętrznej Przestrzeni - luty 2024
Wyprzedane 380,00 zł Wyprzedane
  Manifestacja Wewnętrznej Przestrzeni - marzec 2024
Wyprzedane 380,00 zł Wyprzedane
  Manifestacja Wewnętrznej Przestrzeni - maj 2024
Wyprzedane 380,00 zł Wyprzedane
  Pakiet - Sunda ISM - Manifestacja Wewnętrznej Przestrzeni styczeń-maj 2024
Wyprzedane 1 080,00 zł Wyprzedane

Manifestuj obfitość, zdrowie i dobrostan korzystając z metody SUNDAO ISM stworzonej przez Master Yu Jae-Sheen & SooJin Kim. Poznaj starożytną koreańską linię duchową SUNDAO, zasymilowaną z najnowszymi osiągnięciami fizyki kwantowej i przystosowaną do "zachodniego" odbiorcy. Odkryj mądrość i nieposkromiony potencjał Twojej Wewnętrznej Przestrzeni, Przestrzeni Serca mającej moc transformacji. 

13-14 stycznia
17-18 lutego
23-24 marca
11-12 maja

godz. 9.00-12.00 | on-line

Zajęcia w j.angielskim z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

Każde spotkanie zalicza 6 godzin do Facylitacji SUNDAO ISM

Uczestniczy otrzymują dostęp do nagrań do: 13 sierpnia 2024


Jeśli chcesz nauczyć się funkcjonować z poziomu serca, lub spędzić komfortowo czas w swojej wewnętrznej przestrzeni te warsztaty są dla Ciebie!


Rozpocznij swoją transformującą podróż! 

"Naszym celem jest podzielenie się z Tobą wszystkim, czego potrzebujesz, aby odblokować nieograniczoną energię, inteligencję, kreatywność i miłość, które mają swoje źródło w Przestrzeni Wewnętrznej. Zapraszamy Cię do podróży pełnej ponownej integracji fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej, która pozwoli Ci wykorzystać nieskończony potencjał i pełne twórcze przywództwo dzięki przebudzonej świadomości Twojej przestrzeni wewnętrznej"  Mistrz Yu Jae Sheen

Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao ISM, aby zacząć. Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś - naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy Swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. 

Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. 

Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności!

Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku - dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.


Praktyka Sundao ISM (Integral Somatic Method) to:

Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację.

Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią i Polem Serca, w której znajdujemy odpowiedzi

Ruch i Oddech - fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głębokiej transformacji, która otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie to zależy czy z tego skorzystasz.

Połączenie i zrozumienie ich istoty zaprowadzi praktykującego do odkrycia sposobu na odzyskanie zdrowia, odmiany relacji, redukcji stresu i otwarcia drzwi niezwykłej sile manifestacji. 

Świadoma nawigacja naszego życia jest możliwa a odpowiednio poprowadzona - pozostaje także w naszym zasięgu. Wystarczy przy użyciu odpowiednich technik pracy z ciałem, umysłem i duchem rozpocząć proces przemiany, która zaprowadzi nas do manifestacji naszej Wewnętrznej Przestrzeni. 

Przebudzenie, którego doświadczysz podczas warsztatów SUNDAO;ISM pozwoli dotrzeć do głębokiej istoty podświadomości, ducha, by stać się istotą świadomą swojej obecności i zdolności do kreacji, manifestowania swojego wewnętrznego światła. 


Master Yu Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.


Wyszukana i wyselekcjonowana wiedza łącząca starożytne techniki, pracę z ciałem i umysłem oraz duchowość, która odmieni Twoje postrzeganie siebie i świata. Kiedy patrzysz na życie przez pryzmat Przestrzeni Wewnętrznej, dokładnie widzisz swoje cele i wiesz jak je realizować. Z tej perspektywy wszystko staje się łatwe i możliwe.


Opinie uczestniczek i uczestników:

Najpiękniejsze co bym polecił z tych warsztatów to bardzo głębokie medytacje, które prowadzi Mistrz Yu i SooJin, którzy się temu poświęcili, czują to i dają siebie w calości aby na warsztatach służyć nam wszystkim, abyśmy dokładnie przeżywali tą prawdziwą drogę do siebie. Jarosław Olewicz- terapeuta Ustawień Systemowych, mentor duchowy
"Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji." Anna K
"To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam" Katarzyna T.


Certyfikacja Facylitatora Sundao ISM:

  • Jest ważna 1 rok.
  • Każdemu spotkaniu przypisana jest odpowiednia ilość godzin.
  • Pierwsza certyfikacja: minimum 80 godzin w roku - warsztatów z Mistrzem Yu - w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.
  • Kontynuacja certyfikacji: minimum 40 godzin w roku zajęć Sundao ISM - w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.


Do zobaczenia na wspólnej praktyce!


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!


Jeśli jesteś studentem do 26 roku życia, emerytem lub rencistą - skorzystaj z 50% kodu rabatowego STUDENT

Użycie kodu wymaga wgrania zdjęcia legitymacji studenta, emeryta lub rencisty.


UWAGA! Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety!


Zobacz również:

szkolenia