To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Uwaga: liczba biletów jest ograniczona! Bilet stacjonarny

Uwaga: liczba biletów jest ograniczona!

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Talk4Recruiters

https://talk4recruiters.j-labs.pl/wydarzenie/04-le...


To cykliczny event, który powstał, by wspólnie kodować nowoczesny HR i Rekrutację IT!

Stworzyliśmy go z myślą o doświadczonych specjalistach Rekrutacji i HR. Wiemy, że zawód Rekrutera i HR-owca jest wymagający i ma ogromny wpływ na sukces organizacji. Chcemy wspólnie uczyć się, jak wzmacniać nasz głos, aby był słyszalny oraz jak być Partnerem dla Biznesu.

Bądź częścią naszego community, weź udział w naszych inspirujących prelekcjach połączonych z networkingiem przy lampce prosecco oraz dobrej muzyce!


Agenda i szczegóły

Data: 10 kwietnia 2024 (środa) o 17:15

Miejsce: Hevre, ul. Beera Meiselsa 18 w Krakowie


Agenda:

17:15 Start imprezy & rejestracja uczestników

17:55 Otwarcie spotkania przez autorkę Talk4Recruiters - Kasię Bucką

18:00 Prelekcja Lekcje wyciągnięte z największej porażki liderskiej. Jak dział HR może wspierać liderów w codziennych wyzwaniach? Dawida Ostręgi + sesja Q&A

19:30 Prosecco after & networking


Spotkanie Talk4Recruiters jest bezpłatne, ale zabierz ze sobą bilet, który jest dla nas potwierdzeniem wzięcia udziału w evencie. Liczba miejsc jest ograniczona!


Prelekcja Lekcje wyciągnięte z największej porażki liderskiej. Jak dział HR może wspierać liderów w codziennych wyzwaniach?

Ogromny sukces projektu, a po nim klęska w kolejnym przedsięwzięciu - taka sytuacja często ma miejsce, zarówno w sporcie, jak i biznesie.

Dawid Ostręga podzieli się swoją historią "dochodzenia do siebie" po porażce oraz dokona rzetelnej retrospektywy wprowadzonych zmian. Odwołując się do analogii sportowej, przedstawi rolę lidera na różnych etapach rozwoju zespołu ujętą w koncepcję Leading a Winning Team.

Dawid podzieli się również swoim doświadczeniem współpracy z działami HR i podpowie, w jaki sposób specjaliści HR mogą skutecznie wspierać liderów w codziennych wyzwaniach.


Prelegent Dawid Ostręga

Mentor Leaders Island, menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Anglii, USA i Polsce. Specjalizuje się w budowaniu zespołów.

Zarządzał w firmach takich jak IBM, Shell Energy, Amazon, SolarWinds, SKK S.A, SG Digital i EPAM Systems. Stworzył od podstaw cztery centra deweloperskie w Krakowie.

Jego największą pasją jest identyfikowanie i umożliwianie realizacji osobistego potencjału osób w zespole. Realizuje ją zarówno w biznesie, jak i sporcie - jako trener futbolu amerykańskiego w drużynie Kraków Football Kings, zdobył dwa złote medale mistrzostw Polski.


Autorka Kasia Bucka

Inicjatorka eventu Talk4Recruiters. Od 11 lat związana z j-labs, które dziś jest już ponad pięćsetosobową firmą. Zaczynała jako jedyny Rekruter z odpowiedzialnością zbudowania od podstaw Działu Rekrutacji i HR, dziś jako Head of HR & IT Recruitment odpowiada za kształtowanie polityki i strategii HR i Rekrutacji.

Na co dzień współpracuje z Zarządem i Liderami j-labs, zarządza sprawami związanymi z HR oraz dba o to, aby candidate i employee experience był na najwyższym poziomie.

Na koncie jej i zespołu jest 1000+ zrekrutowanych specjalistów IT.

Absolwentka Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studiów Podyplomowych Talent Management in Tech Companies. Konsultantka DISC D3.

Pasjonatka HR i Rekrutacji, której motto brzmi rób coś dobrze, albo wcale.

Zobacz również:

szkolenia HR IT Networking Rekrutacja Rekrutacja IT wydarzenia Kraków