To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Szkolenie online "Tarcza finansowa dla dużych przedsiębiorców - podstawy prawne przyznania pomocy", 21.05.2020 r., godz. 10.00-11.30.
już niedostępne -

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z Kancelarią Centrum Prawa zapraszają Państwa na bezpłatne szkolenie online pt. "Tarcza finansowa dla dużych przedsiębiorców - podstawy prawne przyznania pomocy", które odbędzie się 21.05.2020 r., w godz. 10.00-11.30.


Cel szkolenia: zapoznanie uczestników szkolenia nowymi przepisami dotyczącymi dużych przedsiębiorców przyjętymi w ramach tzw. Tarczy finansowej.

Grupa odbiorców: szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z sektora dużych przedsiębiorców.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące nowej ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. z 2020 r. poz. 695).


Szkolenie poprowadzą:

Emilia Marcinkowska - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, aplikant radcowski III roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu, pracownik Działu Prawnego Centrum Prawa w Toruniu i Kancelarii Radcy Prawnego Macieja Sokolnickiego, redaktorka bloga przedawnione.pl. Jej zainteresowania zawodowe mieszczą się w kategorii prawa cywilnego oraz prawa upadłościowego. W codziennej pracy zajmuje się także prawem rodzinnym oraz administracyjnym.

Kamila Krenska - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytety Mikołaja Kopernika w Toruniu, a niedługo także Wydziału Nauk Prawnych, Społecznych i Humanistycznych KPSW w Bydgoszczy, aplikantka radcowska II roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawny w Bydgoszczy, współpracuje z Centrum Prawa od 2018 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym oraz prawie handlowym.

Maciej Sarnowski (gościnnie) - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, członek Koła Naukowego Publicznego Prawa Gospodarczego działającego przy toruńskim Uniwersytecie, pracownik Działu Prawnego Centrum Prawa w Toruniu. Główny przedmiot jego zainteresowania stanowi publiczne prawo gospodarcze, w szczególności prawo zamówień publicznych. Ponadto zajmuje się prawem administracyjnym oraz prawem cywilnym.


Plan Szkolenia

Wstęp - krótko o Tarczy finansowej i działaniach w jej ramach podejmowanych przez Polski Fundusz Rozwoju.

1. Beneficjenci programu - kto może skorzystać z wsparcia finansowego PFR, ogólne warunki zakwalifikowania się do programu.

2. Tarcza finansowa - poszczególne rozwiązania finansowe dla dużych przedsiębiorców.

  • finansowanie płynnościowe (Tarcza płynnościowa)
  • finansowanie preferencyjne (Tarcza finansowa)
  • finansowanie inwestycyjne (Tarcza kapitałowa)

3. Procedura - informacje o wniosku i podmiotach odpowiedzialnych za współpracę.

Zakończenie - ocena rozwiązań, odpowiedzi na pytania.

Prowadzący: Emilia Marcinkowska i Kamila Krenska

Gościnnie i tytułem wstępu oraz podsumowania: Maciej Sarnowski


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia dla uczestników