Szkoła w turkusie, Agnieszka Orlicz-Błońska

25 Lutego 2021, 17:30-19:30 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejście Online
już niedostępne -
  1. Temat
  2. Agenda
  3. Mówca
  4. Jak trafić
  5. Co dalej?:)

1. Temat

Szkoła w turkusie, Agnieszka Orlicz-Błońska

2. Agenda

17.30 - Zaczynamy

3. O wydarzeniu i mówcy

INFO O PRELEGENTCE: Agnieszka Orlicz-Błońska, współzałożycielka Prywatnej Szkoły i Przedszkola Jagiellończyk w Kaliszu. Z wykształcenia pedagog, z zawodu bizneswomen.
Doświadczenie menadżerskie zdobywała w Wielkiej Brytanii, a od 2014 roku jest m.in. prezesem Szkoły Jagiellończyk spółki z. o.o. organizacji pożytku publicznego.
Jej motto: "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to robi" Albert Einstein.

O CZYM BĘDZIE MOWA: W Polsce liczba niepublicznych szkół rośnie z roku na rok, według danych raportu OurKids od 2014 roku do 2018 roku liczba ta wzrosła o 17,15%, a liczba uczęszczających do nich uczniów zwiększyła się o 29,73% [źródło: www.ourkids.net/pl/niepubliczne-szkoly.php#maincontent]. Ma to związek m.in. ze słabą kondycją szkolnictwa publicznego, ale także coraz większą świadomością rodziców na temat zalet niepublicznej edukacji oraz rosnącą zamożnością naszego społeczeństwa. Należy jednak zadać sobie pytanie o to, co tak naprawdę przesądza o rosnącej popularności szkół niepublicznych i czy ma to jakiś związek z turkusem? Jak wygląda organizacja prywatnej szkoły od wewnątrz, kto i jak w niej pracuje oraz na ile w niej firmy, a na ile organizacji pożytku publicznego?

DLA KOGO: wszystkich zainteresowanych podmiotowym podejściem do ludzi w organizacji, współpracą i (samo)zarządzaniem, czyli właścicieli organizacji, liderów zmian, kadry zarządzającej, praktyków biznesu, pracowników, osób poszukujących pracy, studentów.

4. Jak trafić

Link będzie wysłany mailem - oto on: http://turkusowesniadania.pl/live - wymagany zapis na wirtualne śniadania.

5. Co dalej?:)

Widzimy się w następny drugi miesiąca piątek (we Wrocławiu).

Zapraszamy Cię do śledzenia naszego Fanpage'a Turkusowe Śniadania oraz wydarzeń w pozostałych miast aby być na bieżąco z rosnącą bazą doświadczeń. ;)

Jeśli szukasz jeszcze więcej sprawdź te adresy:

1) http://turkusowesniadania.pl- materiały ze spotkań

2) http://turkusoweorganizacje.pl/ - opis case'ów turkusowych wdrożeń z Polski

--

Gospodarze:
Organizatorzy ŚT Kalisz (Brewa sc, Inkubator Przedsiębiorczości w Kaliszu, Wydział Nauk Społecznych Akademii Kaliskiej w Kaliszu)

Wydarzenie na żywo online.

Zobacz również:

szkolenia Modele zarządzania Turkusowa organizacja Umiejętności zarządzania Zarządzanie Zarządzanie karierą Zarządzanie zespołem wydarzenia Wrocław