To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilety przeznaczone dla osób, które w dniu konferencji będą mogły przedstawić dokument poświadczający otrzymanie pełnej dawki szczepionki przeciwko COVID-19, dopuszczonej do obrotu na terenie Unii Europejskiej (a podanie szczepionki jednodawkowej, lub w przypadku szczepionek dwudawkowych, podanie ostatniej dawki miało miejsce co najmniej 14 dni przed datą konferencji). Bilet normalny (osoby zaszczepione)

Bilety przeznaczone dla osób, które w dniu konferencji będą mogły przedstawić dokument poświadczający otrzymanie pełnej dawki szczepionki przeciwko COVID-19, dopuszczonej do obrotu na terenie Unii Europejskiej (a podanie szczepionki jednodawkowej, lub w przypadku szczepionek dwudawkowych, podanie ostatniej dawki miało miejsce co najmniej 14 dni przed datą konferencji).

już niedostępne -

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Już 23 września zapraszamy do Poznania ogólnopolską konferencję branżową TURYSTA - Trendy w Turystyce Wiejskiej!
W tym roku skupimy się przede wszystkim na jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi turystyki - turystyce wiejskiej i agroturystyce. Nie zabraknie jednak miejsca na inne aspekty turystyki:
  • Czego oczekuje współczesny turysta?
  • Jak zostać zauważonym w sieci?
  • Czy mój obiekt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami?
  • Jak wykreować markę miejsca?
  • W jaki sposób wydłużyć sezon turystyczny?

Na te i inne pytania odpowiemy podczas Konferencji TURYSTA 2021 - Trendy w Turystyce Wiejskiej, organizowanej przez Wielkopolską Organizację Turystyczną. Do udziału zapraszamy wszystkich profesjonalistów branży turystycznej. Jeśli prowadzisz obiekt noclegowy, kreujesz wizerunek miasta lub gminy czy zarządzasz atrakcją turystyczną - to konferencja specjalnie dla ciebie. Konferencja Turysta 2021 - Trendy w Turystyce Wiejskiej to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego miasta i regionu. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień postaramy się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i najlepsze kanały dotarcia do niego. Staranny dobór prelegentów to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego, a prestiżowe miejsce jakim jest hotel Novotel Poznań Centrum zapewni odpowiednią oprawę naszego wydarzenia.

Więcej informacji oraz szczegółowy program na: www.konferencjaturystyczna.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak rezerwacja miejsca, której potwierdzeniem jest posiadanie biletu.

Konferencja TURYSTA 2021 - Trendy w Turystyce Wiejskiej jest realizowana w ramach projektu pn. "Współpraca i dobre praktyki szansą na rozwój obszarów wiejskich", współfinansowanego ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy Technicznej PROW 2014-2020.

Konferencja skierowana jest do osób pracujących w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej (zarówno właściciele obiektów, jak i osoby zatrudnione), przedstawiciele LGD, Lokalnych Organizacji Turystycznych, samorządów oraz branży turystycznej. Stanowi ona również podsumowanie dotychczasowych działań podejmowanych w trakcie trwania projektu.

Odwiedź portal KSOW http://ksow.pl i zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Poznań