Turysta 2022 - Konferencja Turystyczna

20 Października 2022, 10:00-16:00 (Czwartek)

Concordia Design, Poznań Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bezpłatny bilet umożliwiający wejście dla jednej osoby na Konferencję Turystyczną TURYSTA 2022. Jednocześnie można zarezerwować maksymalnie cztery bilety, a każdy z uczestników musi posiadać oddzielny bilet imienny. Rezerwacja dostępna będzie do dnia 12 października 2022 r. Bilet normalny

Bezpłatny bilet umożliwiający wejście dla jednej osoby na Konferencję Turystyczną TURYSTA 2022. Jednocześnie można zarezerwować maksymalnie cztery bilety, a każdy z uczestników musi posiadać oddzielny bilet imienny. Rezerwacja dostępna będzie do dnia 12 października 2022 r.

dostępnych: 2

już niedostępne -

TURYSTA 2022 - Konferencja Turystyczna

Już 20 października 2022 roku zapraszamy do Poznania na trzecią edycję ogólnopolskiej konferencji branżowej TURYSTA 2022.


Konferencja Turysta 2022 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego regionu. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień postaramy się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i najlepsze kanały dotarcia do niego. Wydarzenie skierowane jest do osób zawodowo zajmujących się turystyką we wszystkich jej aspektach. Staranny dobór prelegentów i prezentowanych tematów gwarantuje, że interesujące wątki znajdą dla siebie zarówno hotelarze i gestorzy obiektów agroturystycznych, osoby kreujące produkty turystyczne oraz pracownicy odpowiedzialni za budowanie wizerunku jednostek samorządu terytorialnego.

W tym roku postaramy się odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Jak wykorzystać dziedzictwo kulinarne w promocji regionu i tworzeniu produktów turystycznych?
  • Jakie są najnowsze trendy w hotelarstwie i jak stworzyć unikatowy obiekt noclegowy?
  • Dlaczego turyści kochają storytelling i jak przekuć opowieść w markę miejsca?
  • Czy samorząd może być liderem rozwoju turystyki?

Konferencja TURYSTA 2022 odbędzie się w sali Concordia Design, w Poznaniu przy ul. Zwierzynieckiej (obok Ronda Kaponiera).

Organizatorem wydarzenia jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Zobacz również:

konferencje Agroturystyka Hotelarstwo Marketing miejsc Turystyka wydarzenia Poznań