To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział
już niedostępne -

To pierwsze nasze warsztaty o SZCZĘŚCIU w roli głównej! Zapraszamy tych, którzy chcieliby ustalić, co daje im szczęście i jak sprawić, by nie zabrakło go zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy.

Podczas spotkania:

  • porozmawiamy o różnych podejściach do pojęcia szczęścia - co na ten temat mówią filozofowie, lekarze i jak widzą to "zwykli" ludzie,
  • ocenimy swój poziom szczęścia i ustalimy jego źródło,
  • skupimy się na tym, jak być szczęśliwym w pracy i jakie mamy na to szanse w obecnej sytuacji,
  • poznamy sposoby wzmacniania szczęścia zarówno podczas urlopu, jak i na co dzień. 

Prowadząca

Joanna Formela - pedagog, doradca zawodowy, trener. Ukończyła pedagogikę specjalną na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Przeszła liczne szkolenia doskonalące warsztat zawodowy. Do najważniejszych zalicza "Szkołę Dialogu Społecznego", "Zarządzanie Sobą i Swoimi Talentami", "Protokół Dyplomatyczny" oraz "Rekrutację i Selekcję" na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada 30 letnie doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi. Obecnie prowadzi warsztaty, porady indywidualne i grupowe dla osób poszukujących pracy. Cechuje ją indywidualne podejście do klientów oraz skuteczność w realizacji planowanych efektów pracy. Bardzo dobrze przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Z powodzeniem realizuje warsztaty z motywacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem. Charakteryzuje ją szeroka wiedza w zakresie tematyki społecznej i regionalnej. Jest twórcza, elastyczna, zaangażowana w działalności zawodowej i społecznej.

Posiadane talenty: komunikatywność, empatia, rozwijanie innych, bezstronność, organizowanie

Kiedy

Warsztaty odbędą się 3 sierpnia 2023 r. w godz. 10:00-14:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w nich jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk