The Way of Stefan - podstawy zarządzania projektami, ale inaczej

17 Grudnia 2021, 18:00-20:00 (Piątek)

ONLINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  BILET BEZPŁATNY
już niedostępne -

The Way of Stefan - podstawy zarządzania projektami, ale inaczej

Poznajcie Stefana.

Stefan to całkiem zwykły, przeciętny kierownik projektu. W zasadzie dopiero nim został - wczoraj dyrektor mu to zaproponował.

Stefan nie ma zielonego pojęcia, co ma zrobić. Kiedyś coś o projektach słyszał. Słyszał także, że nie jest to taka zwykła rzecz…

Jeżeli jesteś jednym ze Stefanów świata zarządzania projektami, lub ta postać jest Ci z jakiś względów bliska - to miejsce dla Ciebie.

Wraz ze Stefanem dowiesz się, jak poprowadzić projekt. Poznasz sekrety karty projektu, tajemnice WBS i zrozumiesz, dlaczego stwierdzenie "Jest ryzyko, że się uda" jest prawdziwe.


Rafał Kulpiński

Trener i konsultant z zakresu zarządzania projektami. Kierownik projektów. Posiadacz certyfikatów PMP® i Prince2®Practitioner. W zakresie jego zainteresowań znajduje się również szeroko rozumiana problematyka PMO. Jest jednym z nielicznych w Polsce posiadaczy certyfikatu P3O® Practitioner.

Przez ponad pięć lat zarządzał projektami w największych instytucjach bankowych świata. Zajmuje się także usprawnianiem procesów biznesowych z wykorzystaniem metodyki Lean Six Sigma.

Z wykształcenia prawnik, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego


Zobacz również:

szkolenia