To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar HRtech Hub: Technologie wspierające edukację pracowników w nowej normalności
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Poznaj technologie wspierające edukację pracowników w nowej normalności

Uwaga! Webinar został przeniesiony na 8 października, godz. 13:00!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wiele firm wstrzymało organizację szkoleń stacjonarnych, ale nie zrezygnowało całkowicie z rozwoju pracowników. Część z nich wysłała swoje zespoły na bezpłatne webinary. W międzyczasie niektóre szkolenia stacjonarne przeniosły się na platformy do telekonferencji. 

Czy zastanawiałeś się, jak w nowej normalności można podejść do rozwoju pracownika nie tylko w sposób efektywny, ale też kompleksowy i długofalowy? Tym bardziej, że rzeczywistość w świecie po COVID-19  chyba już nigdy nie będzie taka sama…


Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

  • jak stworzyć nowoczesny i kompleksowy ekosystem rozwoju pracowników?
  • jak zastosować ciekawe formy i narzędzia edukacji on-line, np. webinary, podcasty, tiktoki, 5minutescrafts, by były efektywne i angażujące?
  • czym różni się e-learning od b-learningu i która forma sprawdzi się bardziej w obecnych czasach?

To nie może Ciebie zabraknąć na 6 webinarze HRtech Hub, w którym gościem specjalnym będzie Bartłomiej Polakowski - polski król e-learningu, bloger, ekspert PWC i specjalista ds. edukacji z wykorzystaniem nowych technologii. Bartłomiej specjalizuje się w tematach związanych z mobilnym uczeniem się, interaktywnymi filmami, grach edukacyjnych i symulacjach VR / AR, AI i w szeroko pojętych nowych technologiach. 

Webinar poprowadzi Kamila Kowalska, CEO VrinHr  (marka Human Partner) - firmy specjalizującej się we wdrażaniu wirtualnej rzeczywistości w procesach #HR

Spotkanie jest bezpłatne i skierowane do osób odpowiedzialnych za HR w firmach.Organizator:O HRtech Hub


HRtech Hub współtworzą firmy, które na co dzień opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania dla HR: VRinHR (marka Human Partner), Ikona oraz Stermedia. Inicjatorzy współpracują również ze sobą w ogólnopolskim klastrze firm technologicznych ITCorner.


Warunki udziału


Udział w webinarze jest bezpłatny. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.


Zobacz również:

szkolenia HR Innowacje Nowe technologie Nowe trendy w edukacji Szkolenie menedżerskie Szkolenie pracowników