To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z KBZ Żuradzki Barczyk & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp. K.  zapraszają do udziału w webinarze pt.: ZNAK TOWAROWY - jak zdobyć dofinansowanie z UE do jego rejestracji i najlepiej zabezpieczyć swoją firmę przed nieuczciwą konkurencją?


Termin: 16.05.2024r.
Godz.: 10:00-11:30


Miejsce: wydarzenie online (Microsoft Teams)


Zgłoszenia online: tutaj


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Rejestracja znaku towarowego to stosunkowo niewielka inwestycja dająca wymierne korzyści i stanowiąca ważny fundament każdego biznesu. W dodatku aktualnie można uzyskać zwrot aż 75% opłat urzędowych do maksymalnie 1000 euro.

Podczas wydarzenia dowiesz się jak wykorzystać zarejestrowany znak towarowy, aby pomóc swojej firmie oraz skorzystać z dofinansowania na jego ochronę.


Webinar adresowany jest szczególnie do małych i średnich przedsiębiorców, start-upów oraz firm działających w internecie.


Program wydarzenia:
1.Przedstawienie tematu

2.Szczegółowe informacje na temat dofinansowania na rejestrację znaku towarowego:
-  Kto może starać się o dofinansowanie
- Jakie są wymogi formalne wniosku o dofinansowanie
- Jak wygląda procedura

3.Omówienie korzyści wynikających z rejestracji znaku towarowego dla biznesu:
- Jak wykorzystać zarejestrowany znak towarowy do budowy renomy swojej firmy?
- Jak wykorzystać znaku towarowego do uzyskania przewagi w świecie ecommerce?
- Przykłady praktycznego wykorzystania prawa z rejestracji znaku towarowego do uzyskania przewagi konkurencyjnej

4.Podsumowanie i zakończenie


Ekspert:

Wydarzenie prowadzone będzie przez doświadczonego adwokata Marcina Ociepkę LL.M. specjalizującego w ochronie znaków towarowych. M. Ociepka pracował w Europejskim Urzędzie Własności Intelektualnej w Alicante, a obecnie kieruje zespołem prawa własności intelektualnej w kancelarii KBZ Żuradzki Barczyk & Wspólnicy. Od ponad 4 lat wspiera firmy w ochronie ich znaków towarowych na całym świecie


Termin zgłoszeń: 15.05.2024r.

Zgłoszenia online: tutaj 

Zapraszamy!


Kontakt organizacyjny:

[email protected]
tel.: 32/ 351 11 86


Organizator: 


KBZ Żuradzki Barczyk & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni Sp.K. jest renomowaną kancelarią prawną z siedzibą w Katowicach, która świadczy szeroki zakres usług prawnych dla biznesu. Oprócz Europy, klienci kancelarii pochodzą również z innych części świata - głównie z Korei i Chin. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kancelarii KBZ, odwiedź następujące strony internetowe:

www.kbztrademark.com - strona poświęcona usługom związanym ze znakami towarowymi.
www.kbzlegal.pl - strona główna kancelarii przedstawia doświadczony zespół ds. znaków towarowych, gotowy do świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie. KBZ to jeden z europejskich liderów w zakresie rejestracji znaków towarowych.

Patron:  Patronat Honorowy

Rejestrując się na wydarzenie oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią obowiązku informacyjnego o warunkach przetwarzania danych osobowych przez RIG w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi uprawnieniach. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych oraz o przysługujących uprawnieniach znajdują się pod linkiem - tutaj

Zobacz również:

konferencje Branża szkoleniowa Kawa Networking Prawo