To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny udział
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jak Cię widzą, tak Cię piszą... dlatego warto dowiedzieć się, jak dobrze wyglądać - w życiu i w pracy. Odpowiedni makijaż i dobrany strój to pierwsze wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej, które możesz zrobić tylko raz. Potrzebujesz rad i wskazówek? Zapraszamy na warsztaty "Jak zrobić makijaż i dobrać strój, czyli wizerunkowe ABC zawodowe"

Poznasz kilka makijażowych trików, dzięki którym dobrze wyjdziesz na zdjęciu do CV czy na LinkedIna. Dowiesz się, jaki wygląd może pomóc Ci podczas spotkań biznesowych czy rozmowy o pracę. Poznasz swoje atuty i nauczysz się, jak je podkreślać.

Prowadząca

Katarzyna Lisowska - wizażystka i szkoleniowiec z zamiłowania, z wykształcenia absolwentka nawigacji na Akademii Morskiej w Gdyni. Przygodę z morzem zamieniła już 6 lat temu na kufry pełne kosmetyków, sesje zdjęciowe i prowadzenie zajęć w szkole makijażu. Na co dzień zajmuje się dbaniem o wizerunek swoich klientek, szkoleniem wizażystów, a także współpracą z markami modowymi i kosmetycznymi przy kampaniach i sesjach zdjęciowych. W kwestii pracy z kursantami bardzo ważne jest dla niej jasne przekazywanie wiedzy tak, aby każdy mógł wyciągnąć jak najwięcej. Sama również przykłada ogromną wagę do doszkalania swojego warsztatu, dlatego gdy tylko ma czas stara się rozwijać swoje umiejętności na licznych kursach u najlepszych wizażystów w kraju i zagranicą. Prywatnie miłośniczka kuchni wegetariańskiej, podróży kulinarnych i jazdy konnej. Jej największą pasją jest testowanie nowości kosmetycznych oraz szeroko pojęta tematyka pielęgnacji skóry.

Kiedy

14 marca 2024 r., godz. 13:00-16:00, stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk