To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Rozwój produktów i usług z wykorzystaniem instrumentów podatkowych - Ulga B+R, IP Box i pomoc publiczna dla przedsiębiorców", 25.02.2021 r., godz. 10.00-11.00.
już niedostępne -

KPMG w Polsce oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają na bezpłatne szkolenie online "Rozwój produktów i usług z wykorzystaniem instrumentów podatkowych - Ulga B+R, IP Box i pomoc publiczna dla przedsiębiorców", które odbędzie się 25.02.2020 r., w godz. 10.00-11.00.


W trakcie szkolenia online zaprezentowane zostaną instrumenty podatkowe przeznaczone dla przedsiębiorców rozwijających produkty i usługi:

  • ulga B+R umożliwiająca dodatkowe odliczenie od podstawy opodatkowania kosztów działalności badawczo-rozwojowej;
  • Innovation Box, którego wdrożenie pozwala na zastosowanie 5% stawki CIT/PIT do dochodów z komercjalizacji wyników tej działalności.

Ponadto, omówione zostaną najważniejsze zmiany planowane w obszarze wspierania innowacyjności polskiej gospodarki oraz informacje dotyczące Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.


Szkolenie online poprowadzi Pan Jakub Olender, ekspert KPMG.


Czas: 25.02.2021 r., 10.00-11.00


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie online?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dla uczestników