To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Wystąpienia publiczne w życiu zawodowym i prywatnym", 6.10.2021 r., godz. 9.00-12.00.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Pragniesz porywać tłumy podczas prelekcji, szkoleń czy prezentacji? Chcesz poczuć się pewniej przemawiając ze sceny i pokonać nieśmiałość? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Bydgoszczy zapraszają na bezpłatne szkolenie online pt. "Wystąpienia publiczne w życiu zawodowym i prywatnym", które odbędzie się 6 października 2021 r., w godz. 10.00-12.00.


Celem głównym szkolenia jest poszerzenie przez uczestników umiejętności wystąpień publicznych.


Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • wiedza jak zapanować na tremą w czasie publicznych wystąpień,
  • poszerzenie wiedzy na temat wystąpień publicznych,
  • ćwiczenie sztuki wystąpień w bezpiecznych warunkach.

Szkolenie online poprowadzi Anna Dudek - doradca zawodowy, trener umiejętności psychospołecznych. Zajmuje się indywidualnym wsparciem zawodowym oraz prowadzi zajęcia poradnictwa grupowego, w tym programy autorskie: twórcze rozwiązywanie problemów zawodowych, adaptacja w miejscu pracy. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla różnych grup odbiorców.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela WUP link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Dla uczestników