To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Jeżeli zwolni się dla Ciebie miejsce, skontaktujemy się z Tobą. Lista REZERWOWA

Jeżeli zwolni się dla Ciebie miejsce, skontaktujemy się z Tobą.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jak nie dać ponieść się emocjom? Jak odstresować się po trudnych sytuacjach? To nie zawsze proste zadanie, dlatego warto skutecznie pracować nad metodami, które mogą nam pomóc w kontrolowaniu i zarządzaniu trudnymi emocjami i stresem. 

Jeżeli czujesz, że chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na warsztaty "Kontrola i zarządzanie trudnymi emocjami", podczas których skupimy się na:

  • zagadnieniach z zakresu zarządzaniu emocjami i stresem: fizjologia emocji i stresu, sposoby radzenia sobie z negatywnymi emocjami,
  • skutecznym komunikowaniu o swoich emocjach, uczuciach i potrzebach,
  • praktycznych sposobach komunikacji w trudnych emocjonalnie momentach,
  • sposobach radzenia sobie ze stresem: techniki relaksacyjne i skuteczne techniki oczyszczania ze skutków działań pod wpływem stresorów.
Warsztaty skierowane są do osób dorosłych.

Prowadzący

Dariusz Walczak - psycholog organizacji, trener, wykładowca Uniwersytetu SWPS. Specjalizuje się w obszarze badania dynamiki interakcji między ludźmi w szeroko pojętych relacjach interpersonalnych. Od ponad 20 lat poprzez warsztaty wspomaga pracowników i menedżerów w rozwoju ich kompetencji zawodowych. Interesuje się analizą jakości więzi międzyludzkich i ich wpływu na zdrowie, przeżywane emocje, stresy oraz zaangażowanie w pracy.

Kiedy

Warsztaty odbędą się 15 lutego 2024 r. w godz. 13:00-16:00 w Centrum Rozwoju Talentów.

Udział w nich jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk