To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

W naszym ciele gromadzą się emocje i stres, które możemy odczuwać w postaci napięcia, dyskomfortu a nawet bólu. Warto posłuchać tego co mówi nasze ciało i otoczyć je uważnością. Jednym ze sposobów radzenia sobie z nagromadzonym w ciele stresem są metody relaksacyjne.

Chcesz poznać te, które działają? Wypróbować nowe sposoby na odprężenie? Zastanowić się jaka metoda obniżania napięcia jest dla Ciebie najlepsza? Jeśli tak, to zapraszamy na warsztaty Złap wewnętrzną równowagę - metody relaksacyjne w praktyce!

Metody, które będziemy praktykować to:

  • ćwiczenia oddechowe,
  • automasaż,
  • trening rozluźniania mięśni,
  • wizualizacja.

Ważne! Biorąc pod uwagę, że są to warsztaty relaksacyjne warto zadbać o swobodny strój - warsztaty będą odbywać się na pufach.

Prowadząca

Sylwia Zalewska - doradca zawodowy, psycholog, trener kompetencji miękkich. Ukończyła studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie oraz Job-Coaching - nowoczesne doradztwo zawodowe na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Uwielbia prowadzenie warsztatów, kontakt z drugim człowiekiem oraz możliwość udzielania wsparcia.

Kiedy

20 kwietnia 2023, godz. 16:00-18:00 w formie stacjonarnej w Centrum Rozwoju Talentów.


Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk