To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na spotkanie
już niedostępne -

Przedstawienie oferty Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla organizacji pozarządowych oraz networking w praktyce - tak pokrótce wygląda plan spotkania, które odbędzie się 22 maja w Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych. Zaczynamy o 17:00. Dołącz do nas i rozwijaj swoją organizację. Zapraszamy!

Spotkanie jest dla wszystkich żorskich organizacji pozarządowych. Wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały szansę na nawiązanie wartościowych kontaktów z innymi organizacjami czy liderkami i liderami społecznymi. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy, co może zaowocować nowymi projektami lub wspólnymi inicjatywami.

Spotkanie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział należy się jedynie zarejestrować (kliknij "Zapisz się").

Program:
17:00-17:10 | Rejestracja uczestników i otwarcie spotkania
17:10-18:00Justyna Buchalik, Adam Grześkiewicz z ŻCOP i Anna Pomykoł z CRIS: Prezentacja oferty wsparcia dla organizacji pozarządowych
18:00-18:30 | Prezentacja uczestników spotkania (czas dla każdego gościa na zaprezentowanie swojej organizacji lub oferty)
18:30-19:00 | Networking w praktyce. Sieciowanie, rozmowy kuluarowe i wymiana wizytówek

_____
Spotkanie sieciujące dla żorskich organizacji pozarządowych
data: 22 maja 2024 r. (środa) | godz. 17:00-19:00
miejsce: Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych (os. Sikorskiego 52, sala 103)
organizatorzy: CRIS i ŻCOP

Spotkanie organizowane w ramach projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego (OWES). Wejdź na stronę OWES.cris.org.pl i dowiedz się więcej: link.


Wsparcie jest świadczone w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.

Zobacz również:

inne Dotacje wydarzenia Żory