To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla jednej osoby

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Spacer przeznaczony jest przede wszystkim dla najmłodszych uczestników. W jego trakcie dzieci usłyszą opowieści o zwierzętach związanych z okolicami Placu Wałowego - o ptakach, płazach i różnych drapieżnikach! Nie zabraknie gdańskich legend i ciekawostek historycznych.Wydarzenie odbywa się w ramach trzydniowego projektu MIASTO, WRACAM. Pełen program wydarzenia znajdziecie na https://ikm.gda.pl/projekt/miasto-wracam/ lub na wydarzeniu https://fb.me/e/yBU6CE0T. W razie problemów z zapisami, można skontaktować telefonicznie się z Punktem Informacji Kulturalnej 664 976 052. Na Spacer zapisujemy dziecko z opiekunem. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opiekę nad dzieckiem.

Danka Ślipy - licencjonowana przewodniczka po Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz Żuławach. Autorka bloga Frajda nad morzem o podróżowaniu z dziećmi autobusem po Trójmieście. Autorka pierwszego "Rodzinnego Przewodnika po Gdyni", który powstał we współpracy z Gdynią Rodzinną oraz trasy rodzinnego spaceru po Gdyni pod tytułem "Mam marzenie i nie zawaham się je spełnić". Organizatorka Rodzinnego Festiwalu Podróżniczego Hakuna Matata oraz kilku innych rodzinnych wydarzeń i aktywności. Swoją pracą przełamuje stereotyp nudnego przewodnika i jeszcze nudniejszych szkolnych wycieczek.

Wydarzenie "Miasto, wracam" jest organizowane w ramach programu "UrbCultural Planning", współfinansowanego ze środków Programu Interreg Baltic Sea Region.

Zapisując się na wydarzenie akceptujesz REGULAMIN oraz potwierdzasz, że:

1. Według mojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywam na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Jeżeli wystąpią u mnie objawy choroby nie wezmę udziału w spacerze i poinformuję o tym Organizatora.*
2. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Spaceru i zobowiązuję się do jego przestrzegania.*
3. Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą Informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kultury Miejskiej w celu: przyjęcia mojego zgłoszenia na spacer oraz uczestniczenia w nim, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych**.

*Oświadczenie jest obowiązkowe. Osoby nie spełniające warunków określonych w oświadczeniu nie mogą wziąć udziału w Spacerze.
** Zgoda jest obowiązkowa, a jej niewyrażenie wiąże się z niemożliwością wzięcia udziału w spacerze.


Zobacz również:

kultura i sztuka Miasto wydarzenia Gdańsk